Prāta Vētra Vinils "Pagalmi"

No 2023. gada rudens "Prāta Vētras" vinilu kolekcijai pievienojas pavasarī iznākušais četru dziesmu mini albums "Pagalmi". Albuma netradicionālais formāts noteica arī vinila dizainu - "Pagalmu" plate ir tā sauktais mazais vinils (7 collas) - divreiz mazākā izmērā kā ierasts.


Turpinot EP dizaina virzienu, vinila vāks veidots ar mākslīgā intelekta palīdzību, sekojot grupas dalībnieku norādēm, kuru tālāk līdz drukas versijai sagatavoja grafiskais dizaineris Didzis Bordo. Interesanti, ka uz vāka redzamos tekstus rakstījis Renārs Kaupers, kura ar roku rakstītais sākotnēji bija domāts kā idejas skice. Arī veltījumu rakstīja Renārs pats: "Mēs visi esam pagalma puikas, šis ir reveranss mūsu bērnībai un tam, kur pagalmu pieredze mūs atvedusi." EP "Pagalmi" nav plānots izdot ierastajā CD formātā.


Vinilā iekļautās dziesmas:
A puse
"Pagalmi"
"Mākoņi neatskatās"
B puse
"Karalienes valsis (Dame la Mano)"
"Pasta balodīts" 


"Palutinām mūsu iekšējos muzikālos gardēžus! Vinils ir izdzīvojis visus laikus - sākot no džeza ierakstiem līdz mūsdienu pasaules slavenām grupām, kuri izdod lielākas vai mazākas plates. Aizkustinoši ieraudzīt šo mazo vinila ripulīti, tas atgādina bērnību, kad tieši šādās mazās platēs bija ierakstītas mūsu mīļākās pasakas," stāsta grupa "Prāta Vētra".

20,00 EUR
*Cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, **Cena norādīta pirms atlaides piemērošanas,ja tāda ir