Dons. Laiks

17.08.2024
Dons. Laiks
Datums Norises vieta Laiks Cena  
sestdiena 17. Aug
Rīga (Daugavas stadions) 20:00 45,00 - 120,00 EUR Pirkt
sestdiena 17. Aug
Rīga (Daugavas stadions)  20:00
45,00 - 120,00 EUR
  Pirkt
Dons. Laiks

Dons. Laiks

Nākamais gads iezīmēs vairākus nozīmīgus notikumus Dona muzikālajā karjerā - viņš turpina darbu pie gaidāmā albuma, kā arī izziņojis stadiona koncertu, kas notiks 2024.gada 17.augustā. No 12. septembra plkst. 9:00 biļetes pieejamas www.ekase.lv.

“Laiks mani ir atvedis no sapņa par pirmo dziesmu līdz koncertam stadionā, tieši tāpēc šis būs mana nākamgad gaidāmā albuma, kā arī stadiona koncerta nosaukums”, Dons stāsta.  

Koncerta sadarbības partneris ir “Laima”, atbalsta TC “Spice”, TVNET Grupa, StarFM un žurnāls “jauns OK”. Oficiālais transporta nodrošinātājs “City Bee”.

Mūziķis Dons ir viens no pieredzējušākajiem un klausītāju iemīļotākajiem mūsdienu māksliniekiem Latvijā. Dons ir izdevis astoņus soloalbumus un viņa kontā ir daudzas muzikālās godalgas, to starpā Zelta Mikrofona 2023 balvas kategorijās “Gada Dziesma” un “Gada Radio Hits”. 2021.gadā Dons uzsāka sadarbību ar mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

VIP biļetes priekšrocības - labākās sēdvietas stadionā, atsevišķa ieeja teritorijā, atsevišķs bārs un labierīcības.

BĒRNIEM līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 6 gadu vecuma nepieciešama biļete.

 

 

Seko Donam:

Facebook

Instagram

TikTok

Dons. Laiks