Improvizācijas teātris "SPIEDIENS" un deju teātris "SONRISA"

28.06.2022
Improvizācijas teātris "SPIEDIENS" un deju teātris "SONRISA"
Improvizācijas teātris "SPIEDIENS" un deju teātris "SONRISA"

MASTI kvartāls pirms grandiozā atklāšanas koncerta organizē jaunās teritorijas un savu skatītāju iesildīšanas vakaru.

Otrdien, 28. jūnijā, visi tiek aicināti ļauties smiekliem un eksotiskām dejām MASTI kvartālā, Ozolniekos, kur uz skatuves kāps improvizācijas teātra “SPIEDIENS” zelta trio Artūrs Breidaks, Oskars Kozlovskis un Juris Kozlovskis, kā arī košās un neaizmirstamās deju teātra “SONRISA” dejotājas.  Pasākuma laikā darbosies bārs.    Smiesimies un baudīsim otrdienas vakaru 28. jūnijā plkst. 19.00 MASTI kvartālā, Ozolniekos, blakus ezeram.

Ieeja no plkst. 18.00.

Ieejas maksa:  EUR 7 iepriekšpārdošanā, EUR 10 koncerta dienā un pie ieejas.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos, vecāku pavadībā, bez maksas. Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete

Biļetes no 20. jūnija www.ekase.lv un MASTI grill&chill restorānā

Uzzini visu par MASTI kvartāls

Facebook @MASTIkvartals

Instagram @masti_kvartals

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.  

Improvizācijas teātris "SPIEDIENS" un deju teātris "SONRISA"