CHAMPAGNE GALA DINNER BY ELECTROLUX

03.04.2020
CHAMPAGNE GALA DINNER BY ELECTROLUX
CHAMPAGNE GALA DINNER BY ELECTROLUX

Dārgie draugi,

Esam spiesti atlikt 31. martā – 4. aprīlī plānoto Riga Wine & Champagne festivālu, iestājoties nepārvaramas varas apstākļiem.

Festivālu kopā baudīsim tad, kad ārkārtējā situācija valstī saistībā ar Covid-19 izplatību būs normalizējusies. Jauno datumu un norises laiku ziņosim pēc iespējas ātrāk - tiem, kuri jau iegādājušies biļetes Riga Wine & Champagne festivāla pasākumiem aprīlī, lūdzam tās saglabāt, lai nodrošinātu ieeju pasākumos, kad tie notiks.

Paldies visiem par sapratni – paldies mūsu partneriem, atbalstītājiem, vīna importētājiem, restorāniem, Rīgas un Baltijas gardēžiem un vīnmīļiem, kuri piedalās Riga Wine & Champagne!

Uzturam možu garu, turpinām baudīt vīnu un atbalstam restorānus, kā arī cīņā ar Covid-19 rūpīgi ievērojam epidemiologu norādījumus. Darīsim visu iespējamo, lai jau drīzumā varētu izziņot atliktā festivāla Riga Wine & Champagne norises datumus!

Lai mums visiem laba un dzirkstoša veselība,

Aigars Nords.

Riga Wine & Champagne dibinātājs

 ------

Atbilstoši LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumam nepārvaramas varas situācijā (šai gadījumā valstī izsludinātā ārkārtējā situācija saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību) iepriekš iegādātās biļetes uz koncertiem būs derīgas uz pārcelto pasākumu un pasākumu rīkotājiem nauda par biļetēm nav jāatmaksā. Gadījumā, ja koncertu nav iespējams pārcelt vai tas tiks atcelts, iespēju robežās patērētājiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu organizatora rīkotu pasākumu vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm.

 

CHAMPAGNE GALA DINNER BY ELECTROLUX