8. marta balle "KĀ TOREIZ …"

08.03.2019
8. marta balle "KĀ TOREIZ …"
8. marta balle "KĀ TOREIZ …"

Ak, sievietes – dievietes, tuvojas pavasaris, tāpēc laiks svinēt dzīvi un sievišķību!

8. martā aicinām uz brīnišķīgu balli “KĀ TOREIZ … “, lai kopā dejotu, smietos, kavētos atmiņās, saņemtu ziedus, pucētos, bildētos un svinētu sievišķības svētkus vietā, kas kā īsta kultūras pērle izceļas savā nemainīgā interjērā, kvalitātē un atmosfērā jau teju 45 gadus - Jelgavas Lauktehnikas ēdnīcā. Tāpēc, lai šo unikalitāti nenomāktu, ikviena dāma un kungs aicināti tērpties krimplīna vai ziedu klātās kleitās, šokolādes krāsas uzvalciņos, vestītēs, balles kurpēs un spožās laķenītēs, lai viss būtu “Kā toreiz … “ 

Programmā dejas kopā ar izciliem ballīšu mūziķiem “Tandēms trijatā”, sievišķīgi pārsteigumi no kosmētikas un parfimērijas ražotāja AS “Dzintars”, ziedi, foto darbnīca un uzkodas leģendāros ēdnīcas traukos … un, protams, lielā balles lotereja ar iespēju vinnēt īpaši sievišķīgu dāvanu! 

BALLES BIĻETE: 16 EUR

Cenā iekļauts viss iepriekš minētais un, protams, dzirkstošs dzēriens un uzkodas.

BALLES VIP: 25 EUR

Cenā iekļauts galdiņš, krēsliņš, smalkas uzkodas labākajās ēdnīcas tradīcijās – šokolādes krems, dzirkstošs dzēriens, rosols, kā arī 8. marta pārsteigums.

Līdz ar  biļešu iegādi apmeklētājs piekrīt,  ka 8. marta balles laikā laikā viņš var tikt fotografēts un filmēts un viņa attēls var tikt izmantots komerciālos un reklāmas nolūkos bez atlīdzības izmaksas vai autortiesību piemērošanas. 

BIĻETES: 16 - 25 EUR ( Tuvojoties pasākumam, dārgāk!)

Kultūras notikumu 8. marta balle “Kā toreiz …” organizē SIA “Nātre”.

8. marta balle "KĀ TOREIZ …"