TRANZĪTS Branku Brančotavā

14.02.2024
TRANZĪTS Branku Brančotavā
TRANZĪTS Branku Brančotavā

Tranzīts koncerts Branku Brančotavā

Mīlēsim katru dien' - mīlēsim šodien.  
Ne-banālais 14. februāris.

Ja šajā dienā vēlies iziet no mājas viens, vai kopā ar kādu, mēs Tevi gaidīsim Branku Brančotavā - grupas Tranzīts koncertā, lai kārtīgi izdejotos un izpriecātos.

Par gardiem dzērieniem rūpēsies mūsu bārmeņi, bet par izsalkušajiem parūpēsies Branku Brančotavas šefpavārs Andris Liberts.
Pasākums norisināsies Branku Brančotavas IEKŠTELPĀS,  stāvkoncerts - šoreiz ļausimies dzīvīgai atmosfērai un telpas brīvai interpretācijai. Būs krēslu sēdvietas atpūtas zonā, TĀS NEGARANTĒ SĒDVIETU PIE GALDIŅA, bet dod iespēju pirms koncerta ko apēst vai padzert. Būs dīvāni, atpūtas krēsli, pufi un stāvgaldi, skatuves zona brīva. Bārs darbosies visa koncerta garumā.

 

18.00 Brančotava ver durvis – baudīsim ēdienus un dzērienus
(GALDIŅU NAV IESPĒJA REZERVĒT)

20.00 grupa Tranzīts  (koncerts divās daļās)

līdz 00.00 dzērieni, mūzika

 

Biļetes: ekase.lv

Ieejas maksa 20,00 €

no 7-17 g.v. (ieskaitot) 10.00 €

BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS

 

* Mēs vēlamies iekļaut bērnus un jauniešus sabiedriskajā un kultūras dzīvē, taču lūdzam izvērtēt, vai šis formāts ir piemērots tieši Jūsu bērnam vai jaunietim. Lai arī Brančotavas āra teritorija ir plaša, iekštelpās aktivitāšu skaits ir ierobežots.

* Pasākums ir brīva formāta, bez konkrētām sēdvietām.

* Pasākumā nav atļauts ienākt ar saviem dzērieniem un ēdieniem.

* BIĻEŠU SKAITS IEROBEŽOTS.

* Pasākuma teritorijā iespējama video novērošana. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka tā laikā var tikt veikts foto un video ieraksts, un foto/video materiāls var tikt izmantots jebkādos komerciālos nolūkos.

 

Uz tikšanos Branku Brančotavā! 

TRANZĪTS Branku Brančotavā