DĀRZA SVĒTKI Branku Brančotavā - BŪŪ

05.06.2024
DĀRZA SVĒTKI Branku Brančotavā - BŪŪ
DĀRZA SVĒTKI Branku Brančotavā - BŪŪ

DĀRZA SVĒTKI Branku Brančotavā, uzstāsies BŪŪ, prezentējot garīgās popmūzikas minialbumu “Būūtība”. 

Uzsāksim šo vasaru ar maģiskām būtnēm. Esam priecīgi paziņot, ka BŪŪ savu jauno minialbumu ir nolēmusi prezentēt tieši kopā ar mums, atklājot rotaļīgo un tik ļoti dzīvīgo vasaras sezonu. 

Minialbuma “Būūtība” skanējums uzskatāmi parāda mākslinieces straujo izaugsmi. Šis albums, atšķirībā no iepriekšējiem, ir ierakstīts ar dzīvajiem instrumentiem, ko Būū vēlējusies jau sen. Tas piešķīris mūzikai, aranžijām un vārdiem citu vērienu, saglabājot Būū tik raksturīgo, autentisko un emocionāli atkailināto vēstījuma nodošanas stilu. Gandrīz viss minialbuma sižets norisinās mežā, rituālos un dziļi, dziļi mākslinieces dvēselē.

"Šis albums man ir īpašs kā iniciācija mūzikas producentes kārtā. Pirmo reizi uzņēmos pati veikt tik apjomīgu aranžēšanas un audio apstrādes darbu. Vislielākais darbs norisinājās manā guļamistabas ierakstu studijā un esmu "Būūtībā" ielikusi daudz sevis gan garīgi, gan tehniski. Ārkārtīgi ar to lepojos." (Būū)

"Mans galvenais mērķis ar šo albumu ir ielaist klausītāju kā draugu savās mājās, savā telpā, dvēselē un dzīves izpratnē - sabučot, samīļot un aicināt turpināt iet garīgo un māksliniecisko ceļu kopā tikai tiem, kas jūtas kā daļa no manas cilts, līdzīgi domā un jūt. Mani tālākie soļi mākslā pletīsies ārpus latviešu valodas robežām un ar nepacietību gaidu iepazīties ar tiem, kas mani pavadīs šajā nezināmajā nākotnē." (Būū)

 

Ar siltiem ritmiem mūs visus iesildīs un pat uzkarsēs DJ DUBRA. 

Lai neviens nebūtu izsalcis, par maltītēm rūpēsies Branku Brančotavas komanda pavāra Andra Liberta vadībā. 

Pasākums paredzēts gan lieliem, gan maziem. Esam centušies radīt vidi, kurā labi un droši jutīsies ikviens, kurā bērnus un jauniešus ievest koncertvidē un ļaut būt pilntiesīgai tās daļai. Par dzērieniem gādās pasaulē atzītais bārmenis Andris Reizenbergs un viņa komanda.

 

18.00 Dārza svētki ver durvis

20.00 Uz skatuves kāpj BŪŪ

22.55 Izskan pēdējā dziesma no DJ DUBRA

Biļetes: ekase.lv, 25 EUR

Līdz 17 g. v. (ieskaitot) IEEJA BEZ MAKSAS

 

* Pasākums ir brīva formāta, bez konkrētām sēdvietām. Būs pieejami pufi, paletes ar spilveniem, šūpuļtīkli, soli, u.c.

* Pasākumā nav atļauts ienākt ar saviem dzērieniem un ēdieniem.

* Mīļdzīvniekus, aicinām atstāt mājās.

* Pasākuma teritorijā iespējama video novērošana. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto un video ieraksts, un foto/video materiāls var tikt izmantots jebkādos komerciālos nolūkos.

Ilustrācija: Liene Vilmane

Uz tikšanos Dārza Svētkos!

DĀRZA SVĒTKI Branku Brančotavā - BŪŪ