Ewert and The Two Dragons

"Ewert and The Two Dragons" pirms dažiem gadiem Tallinā dibināja četri profesionāli mūziķi – Everts Sundja (balss, taustiņinstrumenti), Erki Pārnoja (ģitāra, balss), Kristjans Kallass (bungas, perkusijas) un Ivo Eti (ģitāra, basģitārametalofons, balss).

2009. gada oktobrī iznāca grupas debijas albums "The Hills Behind The Hills". Nākamajā gadā grupa strauji ieguva arvien lielāku popularitāti gan dzimtajā Igaunijā, gan kaimiņvalstīs. "Ewert and The Two Dragons" uzstāšanos 2010. gada "Positivus" festivālā Salacgrīvā, Latvijā, ietekmīgais Somijas mūzikas žurnāls "Rumba" nosauca par labāko koncertu visā festivālā.

2010. gada septembrī "Ewert and The Two Dragons" un Latvijas mūzikas apgāds "I Love You Records" noslēdza līgumu par grupas nākamā albuma izdošanu. Ieraksts "Good Man Down" nāca klajā 2011. gada aprīlī un pēc tam vairākus mēnešus atradās Igaunijas pārdotāko albumu topa pirmajā vietā.

2011. gadā grupa aktīvi koncertēja Igaunijā, kur viņu koncerts "Nokia" zālē Tallinā bija pilnībā izpārdots, Latvijā (uzstājās Ģertrūdes ielas teātrī un "Palladium" zālē, kā arī piedalījās vasaras lielākajos festivālos "Positivus" un "Summer Sound"), Skandināvijā, Nīderlandē, Vācijā un Austrijā. "Ewert and The Two Dragons" ar panākumiem piedalījās arī vairākās mūzikas industrijas konferencēs - "Tallinn Music Week" (Tallinā, Igaunijā), "Popkomm" (Berlīnē, Vācijā), "Waves Vienna" (Vīnē, Austrijā) un "Music & Media" (Tamperē, Somijā).

2011. gada nogalē albums "Good Man Down" sadarbībā ar "Adore Music" ir izdots arī Zviedrijā un sadarbībā ar "Fullsteam" - Somijā. Nākamā gada pirmajā pusē gaidāma albuma izdošana arī Francijā un citās Eiropas valstīs.

2012. gada sākumā "Ewert and The Two Dragons" plāno piedalīties nozīmīgajās mūzikas konferencēs "Eurosonic Noorderslag" Groningenā, Nīderlandē, un "Canadian Music Week" Toronto, Kanādā.

Albumi

Skatīt visus