DVD "7 Soļi Svaiga Gaisa"

Koncertieraksta, kurā iekļautas pilnīgi visas Rīgas koncertā izpildītās dziesmas, režisors ir Prāta Vētras bundzinieks Kaspars Roga, montāžas režisors – Juris Matuzelis. Gandrīz 2,5 stundas garais materiāls atsauks atmiņā vizuāli krāšņo skatuvi, sirsnīgo atmosfēru, kā arī viesmākslinieku Dona, Kashuka un Arstarulsmirus uzstāšanos, kuru klātienē 29.augustā vēroja 45000 skatītāju.


  Koncerttūres laikā bieži izskanēja jautājums, kāda ir abu uz ekrāniem redzamo tēlu – akmens vīrieša un meža sievietes ideja. Koncerta režisors un video autors Kaspars Roga stāsta, ka abi tēli radušies, atdzīvinot uz albuma vāciņa redzamos attēlus – klinti un mežu. Abi varoņi, kuri vienlaikus ir arī Ievas un Ādama metafora, ataino mūsu dzīves gājumu – piedzimšanu, attīstību, meklējumus, satikšanos, iemīlēšanos, grēkā krišanu un visbeidzot atdzimšanu.


Viņš piebilst, ka, lai arī uz milzīgajiem LED ekrāniem redzamās 3D grafikas spēlē būtisku lomu koncertā, montējot galvenais akcents likts uz grupu, emocijām uz skatuves un publikā.


Pirkt digitāli HD formātā
9,90 EUR* Faila tehniskie parametri:


Video:
1080p HD / 1920 × 1080 / Aspect ratio16:9

Audio:
Codec: AAC-LC (Advanced Audio Codec)
Data rate: 320 kbit/s
Sample rate: 48 kHz

* Cena var mainīties, mainoties valūtas kursam. Maksājums par digitālu koncertierakstu notiks ASV dolāros. 


Pirkt DVD:

12,99 EUR
*Cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, **Cena norādīta pirms atlaides piemērošanas,ja tāda ir