Koncertieraksts Dons "Varanasi"

“Esmu laimīgs, ka mana mūzika aizrauj, esmu laimīgs, ka varu dalīties savās emocijās un tās uzrunā. Plānojot pirmo koncertu “Palladium”, man pat sapņos nerādījās, ka “Varanasi” izaugs tik liels. “Varanasi” koncertieraksts ir mans pirmais DVD, vēl ir kur augt, esmu ļoti gandarīts gan par to, kāds izdevies DVD gan par lietu kārtību un sevi tajā kopumā,” saka Dons.


Ieraksts veikts trešajā “Varanasi” programmas koncertā. Sākotnēji tika plānots tikai viens “Varanasi” prezentācijas koncerts “Palladium”, bet drīz vien tas pārauga sešu koncertu sērijā, kuru apmeklēja gandrīz 10 000 skatītāju, uzstādot jaunu koncertzāles rekordu izpārdoto koncertu skaita ziņā.


 


“Varanasi” ir līdz šim veiksmīgākais Dona muzikālais posms, cikla ietvaros iznācis albums „Varanasi”, kas divu mēnešu laikā ieguvis „Zelta diska” statusu, notikuši seši pilnībā izpārdoti koncerti „Palladium”, kā arī trīsdesmit akustiskās „Varanasi” programmas  koncerti visā Latvijā. Veiksmīgākais singls no ceturtā studijas albuma „Pēdējā vēstule” šī gada sākumā pārliecinoši uzvarēja „Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujā „Muzikālā banka”, bet martā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu balvu „Zelta mikrofons” kā gada labākā dziesma. Savukārt, singls „Tev piedzims bērns” aprīļa mēnesī kļuvis par Latvijas radio stacijās visvairāk atskaņoto latviešu autora un izpildītāja dziesmu. 

5,00 EUR
*Cenā nav iekļautas piegādes izmaksas, **Cena norādīta pirms atlaides piemērošanas,ja tāda ir