MASTI kvartāls grandiozā atklāšana

08.07.2022 - 19:00
Nosaukums Cena Skaits
Ieejas biļete 12,00 EUR

MASTI kvartāls svin savas pirmās sezonas sākšanos ar grandiozu atklāšanas koncertu.

Top īstenots sen lolots sapnis un Ozolniekos, blakus ezeram, top jauna brīvdabas koncertvieta – MASTI kvartāls, kas 8. jūlijā ar grandiozu atklāšanas koncertu uzsāks savu vasaras koncertsēriju. Šajā vakarā svētkus atklās Andžeja Grauda bungu skolas dalībnieki, uz skatuves kāps grupas “Dzelzs vilks’, “Triānas parks” un DJ Toms Polakens, neizpaliks arī pārsteigumi.

Viss notiks 8. jūlijā plkst. 19.00 MASTI kvartālā, Ozolniekos, blakus ezeram.

Ieeja no plkst. 18.00

Ieejas maksa: EUR 12 iepriekšpārdošanā, EUR 15 koncerta dienā un pie ieejas.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos, vecāku pavadībā, bez maksas. Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete

Biļetes no 17. jūnija www.ekase.lv un MASTI grill&chill restorānā

Uzzini visu par MASTI kvartāls

Facebook @MASTIkvartals

Instagram @masti_kvartals    

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.