VĪNA ALĶĪMIJA

22.02.2020
VĪNA ALĶĪMIJA
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
VĪNA ALĶĪMIJA

Rīga, mēs ielūdzam Tevi izbaudīt dažus no izcilākajiem Vecās pasaules – Portugāles, Francijas, Itālijas un Spānijas – vīniem. 

Izbaudi 50 īpaši izvēlētus vīnus no 10 vīna ražotājiem. Satiec pašus vīndarus vai to pārstāvjus un atklāj katra vīna īpašo stāstu. 

Degustāciju papildinās vieglas uzkodas un brīva atmosfēra. 

 

Kad: sestdien, 22.02.2020, 17.00 – 20.00. 

Kur: 3 pavāru restorāns, Torņa iela 4 

Iegādājies savu biļeti jau tagad!   

Cena: 25,- EUR

Viens no Rīgas jaunākajiem vīna veikaliem, Da Gama vīna veikals, kas atrodas Torņu ielā 4, īpaši jums izvēlējies desmit vīna darītavas, kas vislabāk raksturo Veco pasauli. Vīndari, kuri ir gan Eiropas vīna darīšanas tradīciju eksperti, gan celmlauži. 

Dodamies ceļojumā kopā baudīt modernās klasikas paraugus, izzināt senus slēptos kodus un jaunas vēsmas. Ir laiks jaunam retro!

Galvenajās lomās:  

Portugāles Dão reģiona “Quinta dos Roqes” vīna darītava ir ģimenes uzņēmums jau trīs paaudzēs. Iepazīsti tradicionālos Dão vīnus, unikālo aromātu, garšu un dažādību kopā ar vīndari Luis Lourenço. 

Portugāles Alentejo reģiona “Quinta da Plansel” vīna darītava, kas atrodas uz dienvidiem no Lisabonas ir īpaša ar aromātiskiem un izsmalcinātiem vīniem.  Vīna darītava ir vīndares Dorina Lindemann lolojums. 

Portugāles Douro reģiona “Niepoort” vīna darītava, kas turpina portvīna un vīna darīšanas tradīcijas kopš 1842.gada, saglabājot savu “nišas spēlētāja” pozīciju, apvieno gadsimtiem senas tradīcijas ar inovācijām. Pārstāvēs eksporta direktors Frederico Brum. 

Portugāles Alentejo vīna darītava “DIVAI”. Vīni, kas nāk no atzītākā vīna reģiona pasaulē, atspoguļo Portugāles dvēseli un Alentejo vīna dārzus.  Pārstāvēs eksporta direktore Raquel Fernandes.

Francijas Languedoc-Roussillon reģiona vīna darītava, “Château Cabezac” un “Mas Roc De Bô”  vīndara Gontran Dondain vadīti projekti. Pārstāvēs eksporta direktore Tara Lechartier 

Francijas Bordeaux reģiona Famille Borderie, pārstāvēs vīndaris Frederic Borderie. Vīna darītava ir Bordeaux un Bordeaux Superieur vīna audzētāju biedrības biedri kopš 1983.gada. 

No Puglia reģiona Itālijas dienvidos, kur ikdienišķais saplūst ar mūžīgo, nāk “Feudi di Guagnano”. Šo vīna darītavu raksturo dzirkstoša jautrība, negroamaro vīna malki, skaistas ainavas, draudzīgums un viesmīlība. Pārstāvēs vīna vēstniece  Aleksandra Kosiewicz.

“Cascina Galarin” vīna darītava no Piemonte reģiona Itālijā turpina stāstu, kas aizsākts pirms 200 gadiem. Šo  vīna darītavu pārstāvēs Giovanni Carosso.

“Carramimbre” vīna darītavas no Ribera del Duero reģiona Spānijā moto ir laiks, garša, zeme, vējš un saule. Pārstāvēs eksporta menedžere Sara Ballesteros.

“Altavins” vīna darītava no Terra Alta reģiona Spānijā, kas atrodas dienvidrietumos no Katalonijas, ir Vidusjūras vīna darīšanas tradīciju aizsācēji. Pārstāvēs eksporta menedžeris Adam Lovell.

VĪNA ALĶĪMIJA