TOP 100 WINES + CHEFS

05.11.2022
TOP 100 WINES + CHEFS
Datums Norises vieta Laiks Cena  
sestdiena 05. Nov
Rīga (Hanzas Perons) 17:00 39,00 EUR Pirkt
sestdiena 05. Nov
Rīga (Hanzas Perons)  17:00
39,00 EUR
  Pirkt
TOP 100 WINES + CHEFS

TOP 100 WINES + CHEFS  

Latvijas un Baltijas vadošo vīnziņu lolots, kā arī pasaules vadošo vīna kritiķu Maikla Šustera un Endrū Džeforda kūrēts, konkurss Gada vīns jau devīto gadu ir  neaizstājams Latvijas vīnmīļu padomdevējs pasaules vīnu iepazīšanā.    

Konkursa Top 100 vīnu un šefpavāru parādes apmeklētājiem 5. novembrī arī šoreiz labākos no labākajiem – 100 zelta un sudraba medaļniekus jeb lieliskākos par paša naudu nopērkamos šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus – nogaršot piedāvāsim vienuviet kopā ar Latvijas labāko šefpavāru gardumiem, vīna un ēdiena precināšanas paraugdemonstrējumiem, kā arī īpašām mini-meistarklasēm vadošo vīnziņu vadībā.    

Kā tas strādās?  

Ierodamies Hanzas peronā. Tur īsta vīna un ēdiena baudītāju paradīze. Katram piešķiram Riedel glāzi, festivāla katalogu ar vīnu izklāstu, zāles plānu ar visiem šefpavāriem, meistarklašu norises laikiem un citiem sīkumiem.  

Parāde paver lielisku iespēju eksperimentēt - pieverot acis uz to, kas jau baudīts, un meklējot arvien jaunus piedzīvojumus ar vīnu. Atradīsiet gan visur esošos šardonē, širazus, soviņonblankus, proseko un šampanieti, gan jaunpienācējus – garganegas, mošofilero, saperavi, portvīnus un bērenauslēzes. Atradīsiet gan sausus, kalsnus, atturīgus, gan leknus, būdīgus, skaļus un saldus. Gan spāņus, itāļus un frančus, gan gruzīnus, argentīniešus un vāciešus. Baltus un sārtus, un piķa melnus.    

Kā ierasts, vīni, šampanieši un meistarklases iekļautas ieejas maksā, bet restorānu un šefpavāru gardumi pieejami par simbolisku naudu.      

Īpašais jaunums šogad - Whisky Lounge

Visiem, kuri ieradīsies uz Top 100 Vīnu un šefpavāru parādi, būs iespēja kaut nedaudz izzināt arī plašo viskiju pasauli, jo piedāvāsim iespēju nobaudīt un salīdzināt dažādus atzītus viskiju zīmolus. Whisky Lounge esam iecerējuši kā pirmo soli ceļā uz Riga Whisky Lounge jeb viskijam veltītu festivālu, kuru pilnā apjomā realizēsim 2023. gada rudenī.    

Kuri restorāni piedalīsies?  

Barents + Ivans Šmigarevs  

Kest + Māris Jansons  

36. līnija + Lauris Aleksejevs    

Kādus vīnus piedāvāsim degustēšanai?  

Konkursa Gada vīns 2022 uzvarētājus jeb zelta un sudraba šampaniešus, baltvīnus, sarkanvīnus, desertvīnus. Ieskatu uzvarētājos varat gūt žurnālu Santa un Klubs oktobra numuros, kā arī rigawinechampagne.lv.    

Kad, kur, cikos?  

Top 100 vīnu un šefpavāru parāde 5. novembrī, Hanzas peronā  

Viena sesija: 17.00 – 22.00    

Biļetes:  

www.ekase.lv, EUR 39. Biļešu cena pieaugs, tuvojoties pasākumam 

TOP 100 WINES + CHEFS