"Sveču nakts" sajūtu notikums ikvienam

15.02.2020
"Sveču nakts" sajūtu notikums ikvienam
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
"Sveču nakts" sajūtu notikums ikvienam

Ziemai pašā viducī - Sveču mēnesī, kad svecēm ir īpaši maģisks spēks, ikviens tiek aicināts uz svētkiem dzīvei un mīlestībai "Sveču nakts".

15.februārī, saules rietā Lielvārdes muižas parku piepildīs gaismas un uguns mistērijas, iemirdzēsies tūkstošiem svecīšu liesmiņas, aicinot piedzīvot brīnumainiem notikumiem piepildītu vakaru.

Sveču mēnesī īpaši spēcīgu enerģiju sniedz uguns rituāls - uguns iesvētības veiksmei un labklājībai. Tāpēc aicināti līdzi ņemt sveci, kuru rituāla laikā varēsiet aizdegt, lai tā nestu svētību visam gadam.

Teiksmainajā muižas parkā atskanēs a capella vokālās grupas “The Garden”  balsis, bet gaismas un uguns mistēriju papildinās ēnu teātra performance. Tikai dienu pēc Valentīndienas, muižas parka Mīlestības kalniņā varēsiet ļauties romantiskiem foto mirkļiem vai atkal un atkal pateikt saviem mīļajiem tos visgaidītākos vārdus.

Pasākuma laikā darbosies pop - up kafejnīcas, kas parūpēsies par sveču mēneša tradīcijām atbilstošiem gardumiem.

Ieeja parkā no plkst. 17:00, pasākuma ilgums līdz plkst. 21:00.

Arī Andreja Pumpura Lielvārdes muzejs šajā dienā apmeklētājus uzņems līdz plkst. 20:00, un, kur gan citur, ja ne Lielvārdē, varēsiet apsiet šauro vai plato Lielvārdes jostu! Kā to sien precētie un neprecētie? - atšķirība ir visnotaļ liela, to uzzināsiet, kad atbrauksiet!

Biļešu cena iepriekš pārdošanā  līdz 31. janvārim - 5 eur., bērniem līdz 7 g. un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām bez maksas. Sākot no 1. februāra un pasākuma dienā pie ieejas -  7 eur., bērniem līdz 7 g. un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām bez maksas.

Sekojiet pasākuma programmai un aktualitātēm:

 facebook.com/svecunakts un instagram.com/svecunakts

"Sveču nakts" sajūtu notikums ikvienam