Roadgames Zemgale 2020 (komandas biļete)

05.09.2020
Roadgames Zemgale 2020 (komandas biļete)
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Roadgames Zemgale 2020 (komandas biļete)

Informācija par ROADGAMES Zemgale 2020 pārcelšanu!

Vēršam uzmanību, ka 2020.gada 2.maijā plānotais pasākums tiek pārcelts. Jaunais norises datums - 2020.gada 5.septembris! 

Atbilstoši LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumam nepārvaramas varas situācijā (šai gadījumā valstī izsludinātā ārkārtējā situācija saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību) iepriekš iegādātās biļetes uz pasākumu būs derīgas uz pārcelto pasākumu un pasākumu rīkotājiem nauda par biļetēm nav jāatmaksā. 

Informācija par pārceltajiem pasākumiem un jaunajiem norises datumiem tik izvietota zemāk atrodamajā saitē.

https://www.ekase.lv/lv/atceltie-parceltie-pasakumi/

----------------------------

 

Roadgames ir piedzīvojumu auto ierientēšanās spēle draugu kompānijām un ģimenēm. Roadgames uzdevumi radīti fizisko un prāta spēju pārbaudīšanai, kā arī jautrai laika pavadīšanai, iepazīstot Latviju un nokļūstot vietās, kurās iepriekš nav būts. Uzdevumi ir dažādu veidu un grūtības pakāpes – virtuālo dārgumu meklēšana, dabas, mākslas, arhitektūras un citu objektu foto atpazīšana, kartē slēpto punktu meklēšana, paplašinātās realitātes uzdevumi, erudīcijas jautājumi un foto, videoizaicinājumi. Spēle jau iepriekš ir pulcējusi vairākus simtus dalībnieku Vidzemē, Kurzemē un Rīgā. Nu ir pienākusi kārta iepazīt Zemgali. Ir sagatavoti jauni uzdevumi un citi atraktīvi veidi, kā iepazīt Zemgales līdz šim vēl neatklātās vietas. Detalizēti spēles uzdevumu apraksti un noteikumi apskatāmi www.roadgames.lv

 

Roadgames Zemgale 2020 (komandas biļete)