Rallijs Sarma 2024

10.02.2024
Rallijs Sarma 2024
Rallijs Sarma 2024

Rallijs Sarma 2024

Tradicionālais ziemas autorallijs "Sarma" savā četrdesmit deviņus gadus garajā vēsturē pirmo reizi ir iekļauts Baltijas jūras valstu rallija čempionāta kalendārā, un tieši rallijs "Sarma 2024" atklās to Gulbenes novada ceļos 10. februārī. Vienlaikus ar Baltijas jūras valstu čempionātu, rallijā "Sarma" par čempionāta punktiem turpinās cīņu Latvijas rallija čempionāta un Latvijas vēsturisko rallija automašīnu kausa, kā arī Latvijas rallijsprinta kausa dalībnieki, kuriem šis būs jau sezonas otrais posms.

Sacensību organizators "Gulbenes AUTO - MOTO" šogad ir sagatavojis nepilnus divsimt sešdesmit kilometrus garu rallija maršrutu ar sešiem ātrumposmiem, kuru kopējā distance nedaudz pārsniegs deviņdesmit kilometrus, tajā pašā laikā saglabājot ļoti aizraujošu un kompaktu pasākuma formātu, kurā, kā ierasts, ir iekļauta sacensību atklāšana Gulbenes centrā iepriekšējās dienas vakarā – 9. februārī, pulksten 18:00.

Plašāka informācija par ralliju un dalībniekiem atrodama www.autorally.lv, kur rallija nedēļas sākumā tiks publicēts skatītāju ceļvedis. Skatītājiem jāņem vērā, ka skatītāji drīkstēs apmeklēt tikai organizatoru norādītājos skatupunktos. Organizatori lūdz šo prasību ievērot, lai šis neizrādītos pēdējais rallijs šajā reģionā.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam un cilvēkiem ar 1. grupas invaliditāti, ieeja bez maksas.

 

Seko Rally Sarma

Facebook

Instagram 

Rallijs Sarma 2024