MUIŽAS MEISTARKLASE III. SVĒTKU DEKORI MĀJAI

16.12.2018
MUIŽAS MEISTARKLASE III. SVĒTKU DEKORI MĀJAI
MUIŽAS MEISTARKLASE III. SVĒTKU DEKORI MĀJAI

Ziemassvētki ir brīnišķīgs laiks, kad kopā pulcēties ģimenes vai draugu lokā pie skaisti uzklāta svētku galda. Tāpēc Kultūras un mākslas centram "Nātre" ir gods aicināt uz TREŠO MUIŽAS MEISTARKLASI, lai kopā radītu skaistus svētku dekorus tavai mājai un svētku galdam.

Mēs sarūpēsim košākās lentītes, svecītes un visus nepieciešamos materiālus, lai Tu varētu radīt brīnišķīgu svētku noformējumu savām mājām. Tā, protams, var būt arī lieliska dāvana kādam īpašam cilvēkam svētkos.

Uz tikšanos karaliskā atmosfērā Lielvircavas muižā ar skaistu 19. gadsimta interjēru, baudot gardus ziemas dzērienus un kraukšķīgus cepumus. 

Par meistarklasi rūpēsies radošuma meistare, floriste - Santa Polīte, kura būs sarūpējusi visus nepieciešamos materiālus, lai Tu varētu domāt par sava nama pucēšanu un dekorēšanu.

Un vēl. Tā kā Adventa laiks ir brīnumu laiks, tad sadarbībā ar "Bilžu Ligzda" katram meistarklases dalībniekam dāvinām iespēju nofotogrāfēties Muižas Foto istabā profesionāla fotogrāfa vadībā bez maksas.

Cena: 30 EUR/ 1 galda vai mājas dekors

Pasākuma vieta: Lielvircavas muiža, Lielvircava, Platones pagasts, Jelgavas novads

Organizē: SIA "Nātre" sadarbībā ar biedrību "Liel.Barons".

Papildus info: www.natre.lv

MUIŽAS MEISTARKLASE III. SVĒTKU DEKORI MĀJAI