Lāča Andreja stunda

14.12.2019 - 15.12.2019
Lāča Andreja stunda
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Lāča Andreja stunda

Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” iniciatīva “Ziedoņa klase” ieskandinās Ziemassvētkus ar radošu un izzinošu notikumu bērniem “Lāča Andreja stunda”. Šis ir pirmais “Ziedoņa klases” pieredzē balstītas mācīšanās notikums bērniem no 5 līdz 9 gadu vecumam. 

“Lāča Andreja stunda” aicina mācīties svētku laikā, aktieri atdzīvinās Imanta Ziedoņa pasaku tēlus Kroko un Suni Funi, kuri mudinās bērnus līdzdarboties stāsta veidošanā, lai katru reizi tas izvērstos nedaudz citāds. Aktieri spēlēs izzinošas spēles un aicinās bērnus dziedāt īpašu Renāra Kaupera un Kaspara Zemīša sacerētu dziesmu par fonda draugu, Ziedoņa Muzeja krājuma atpazīstamāko tēlu -  lāci Andreju Upīti. 

“Lāča Andreja stunda” veido režisors Valdis Pavlovskis, piedaloties aktieriem Mārim Bezmeram, Evitai Kļimavičiusai un Madaram Zvagulim. Pasākuma norisei izvēlēta Latvijas Kultūras koledža, kur ikdienā studenti mācās, plāno un organizē dažādus pasākumus un kultūras notikumus.

Pasākums paredzēts bērniem no 5 līdz 9 gadu vecumam. Biļete uz pasākumu jāiegādājas katram izrādes apmeklētājam neatkarīgi no vecuma.

Biļetes cena bērniem: 10 EUR

Biļetes cena pieaugušajiem: 5 EUR

Lāča Andreja stunda