Konference "Skolotājs ir Personība"

24.10.2023
Konference "Skolotājs ir Personība"
Datums Norises vieta Laiks Cena  
otrdiena 24. Okt
Rīga (Latvijas Nacionālā bibliotēka) 10:00 15,00 - 105,00 EUR Pirkt
otrdiena 24. Okt
Rīga (Latvijas Nacionālā bibliotēka)  10:00
15,00 - 105,00 EUR
  Pirkt
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Konference "Skolotājs ir Personība"

Konference "Skolotājs ir Personība"

Pēdējos gados Latvijas izglītības nozares darbinieki saskaras ar dažādiem izaicinājumiem – pārmaiņas izglītības sistēmā, pandēmija, paaudžu atšķirības, mākslīgais intelekts un daudzi citi sarežģījumi, kas ikdienā liek pielāgoties. Reizēm tieši skolotājiem ir izaicinoši atcerēties par sevi kā personību, tāpēc “Ziedoņa klases” komanda jau ceturto gadu aktualizē pedagogu profesijas un izglītības nozares speciālistu nozīmi un iedvesmo konferencē “Skolotājs ir Personība”.    

Šī gada konferences virstēma ir cieņa – tikai tas, kurš ir izjutis cieņu pret sevi, to spēj izrādīt citiem. Konferences lektori un darbnīcu vadītāji atgādinās un pavērs citu skatu punktu tās visdažādākajos aspektos – kā cieņpilni vadīt, kā cieņpilni konfliktēt, kā cilvēku ietekmē vide, kurā valda cieņa.    

Pasākuma dienas plāns klātienes apmeklētējiem: konferences norise no plkst. 10.00 (reģistrešānās no plkst. 9.30) līdz plkst. 18.00.  Attālinātie konferences dalībnieki saņems saiti uz konferences norisi dienas pirmajai daļai no plkst. 10.00 līdz 12.30, savukārt video ar darbnīcām būs pieejami pēc tam. Attālināto biļešu īpašniekiem konferences norises saite tiks nosūtīta uz e-pastu 22. oktobrī.

Šogad “Ziedoņa klases” konference “Skolotājs ir Personība” notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Ziedoņa zālē” un konferenču centrā. Pasākums tiks filmēts un fotogrāfēts, izmantošanai sociālā uzņēmuma SIA “Ziedoņa klase” mārketinga nolūkiem.    

Konferences norisi atbalsta: SIA “Prāta Vētras skaņu ierakstu kompānija”, fonds “Tavs atbalsts”, eKase.lv, BALTS paper, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Rīgas Šampanietis, Drogas, Santa Maria un Paulig.  

Konference "Skolotājs ir Personība"