Kāzu un vakarkleitu modes šovs

06.04.2019
Kāzu un vakarkleitu modes šovs
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Kāzu un vakarkleitu modes šovs

GADA KĀZU MODES NOTIKUMS – VIENĪGAIS KĀZU & VAKARKLEITU MODES ŠOVS LATVIJĀ!

Kāzu TOP medijs Latvijā – LĪGAVĀM sadarbībā ar dekoratoriem AUGU MĀJA, aicina uz grandiozu Kāzu un vakarkleitu modes šovu šī gada 6. aprīlī, plkst.19 Sporta2 kvartālā. 

Šova laikā tiks prezentētas izcilāko vietējo un ārvalstu kāzu un vakarkleitu dizaineru un zīmolu 2019. gada pavasara un vasaras kolekcijas. 

Šovs pārtaps par romantisku ziedošu valstību, kurā veldzēties pavasara maigumā.

Vairāk kā 150 kāzu tērpi grandiozā šovā, baudot māksliniecisku programmu, piedaloties sabiedrībā atpazīstamām personām, kas prezentēs katru modes dizaineru - Katya Katya London (Katya Shehurina), AMORALLE, Rara Avis, Baronessa, Coo culte, Amelia kāzu kleitu dizaina studija, Dolce cuore bridal gallery, Bride to be, 6.Septembris, Klerr showroom, dizaineri Ieva Ādamsone, Inga Ezergale, Evitas Vildes un Sildare matu rotas, viesi no Lietuvas Raimonda Sile, Ivory salonas un daudzi citi Jūs priecēs krāšņā šovā!

Pasākuma viesi modes skati un muzikālos priekšnesumus varēs baudīt ziedošā pavasara atmosfērā, pateicoties Augu māja floristikas meistardarbiem, pie skaisti dekorētiem galdiem, mielojoties ar gardām uzkodām un šampanieti.

Muzikālos priekšnesumus sniegs Supernova laureāti, grupa Carousel!

Kā arī ikvienam, kurš iegādāsies ieejas biļeti būs iespēja laimēt ekskluzīvu AMORALLE rīta tērpu!

Uz tikšanos izsmalcinātā pavasara atmosfērā! 

Šovā tiks prezentēts arī LĪGAVĀM jaunais kāzu grāmatžurnāla numurs, ko būs iespēja iegādāties par īpašu cenu - 8eur (veikalos 9.99eur). Kā arī iespēja iegādāties visus iepriekšējos kāzu grāmatžurnāla numurs par īpašu cenu 3eur. Kā arī Kāzu plānotājs par īpašu cenu 25eur.

Šovs notiks Sport2 kvartālā. 

Ieeja: no plkst.18.30.

Sākums: plkst.19

Šova ilgums: 2,5h

Šova koncepts: 2 daļas ar starpbrīdi

Vietu sadalījums:

 - pie galdiņa

- sēdvieta

- stāvvieta pie stāvgalda

Pasākumā darbosies bārs un dažādas aktivitāšu iespējas.

Detalizētāk lasi:  www.ligavam.lv

Kāzu un vakarkleitu modes šovs