Kāzu un vakarkleitu modes šovs

14.04.2018
Kāzu un vakarkleitu modes šovs
Kāzu un vakarkleitu modes šovs

KĀZU & VAKARKLEITU MODES ŠOVS

Pavasaris / Vasara 2018 

Gada kāzu modes notikums – vienīgais KĀZU & VAKARKLEITU MODES ŠOVS Latvijā! 

Kāzu TOP medijs Latvijā – LĪGAVĀM aicina uz Kāzu un vakarkleitu modes šovu šī gada 14. aprīlī, kā laikā tiks prezentētas izcilāko dizaineru un zīmolu 2018. gada pavasara un vasaras kolekcijas. 

Vairāk kā 100 kāzu tērpi grandiozā šovā, baudot māksliniecisku programmu, piedaloties sabiedrībā atpazīstamām personām, kas prezentēs katru modes dizaineru.

Šovs notiks arhitektūras un mediju centrā H2O6 Aisteres zālē (adrese - Aisteres iela 2, Rīga), kas 14. aprīlī pārtaps par romantisku ziedošu valstību, kurā veldzēties pavasara maigumā. 

Šogad šovam būs unikāls koncepts – gastronomiska bauda kāzu noskaņās. Tieši tādēļ pirmo reizi pasākuma viesi modes skati un krāšņos muzikālos priekšnesumus varēs baudīt pie skaisti dekorētiem galdiem (dekorāciju nodrošinājums no Augu māja/ Ko nomāt/ Lakstos), mielojoties ar gardām uzkodām (restoāns Vill Amour) un šampanieti, kā arī saldiem iepriecinājumiem, par ko būs parūpējies saldējums Magnum un zīmols Fazer, piedāvājot gardās Geisha šokolādes.

Šovā jaunākās kāzu kleitu un vakarkleitu kolekcijas prezentēs Latvijā un visā pasaulē atpazīstami zīmoli – Amoralle, KATYA KATYA, Zane Zaharaova, Milk Silk, Imperial lace, Inta Grase, Baronessa, kāzu saloni 6.Septembris, Myosotis, Ingrida bridal,Inga Ezergale, kā arī viesi no Lietuvas – Raimond SIle un Rasos&Christian ar īpašu kāzu kleitu piedāvājumu. Kāzu modes šovā līgavas varēs iepazīties arī ar zīmola SLOW unikālo līgavu peldkostīmu kolekciju, kas plašākai publikai tiks prezentēta pirmo reizi. Savukārt mākslinieču Evitas Vildes un Brigitas Strodas darinātie aksesuāri, kā arī zīmola Chopard rotas izkrāšņos katru līgavu. Kā jau ierasts, katru zīmolu prezentēs sabiedrībā atpazīstama personība.

Vakara gaitā apmeklētājus sagaida arī dažādi muzikāli pārsteigumi, par ko būs parūpējušies izcili mākslinieki, tai skaitā, mūziķis Mārcis Auziņš un horeogrāfe, “Spēlmaņu nakts” laureāte Liene Grava, piedāvājot vertikālās dejas priekšnesumu, kā arī Čaikovska stīgu kvartets un dziedātājs Justs. Pasākumu vadīs un par kopējo atmosfēru rūpēsies Mārtiņš Kapzems.  

Ikviens kāzu modes šova apmeklētājs, kas būs iegādājies biļeti uz pasākumu, piedalīsies loterijā un varēs laimēt divas zīmola KATYA KATYA vakarkleitas, katru 700 EUR vērtībā. 

Šovā tiks prezentēts arī LĪGAVĀM jaunais kāzu grāmatžurnāla numurs, ko būs iespēja iegādāties par īpašu cenu - 5eur (veikalos 9,99eur). Kā arī pirkajiem iegūt savā īpašumā unikālu Kāzu ceļvedi, kas ir vienīgais šāda veida izdevums Latvijā. Kāzu ceļvedī apkopoti labākie kāzu pakalpojumu sniedzēji katrā nozarē. 

 

Šovs notiks arhitektūras un mediju centrā H2O6 Aisteres zālē (adrese - Aisteres iela 2, Rīga). 

Ieeja: no plkst.18.30.

Sākums: plkst.19

Šova ilgums: 2,5h

Šova koncepts: 2 daļas ar starpbrīdi 

Pasākumā darbosies bārs un dažādas aktivitāšu iespējas.

Detalizētāk lasi:  www.ligavam.lv

 

Kāzu un vakarkleitu modes šovs