Kāzu brīvdienas

08.04.2017
Kāzu brīvdienas
Kāzu brīvdienas

LĪGAVĀM piedāvā unikālu projektu “KĀZU BRĪVDIENAS”!

2 dienas – 8 un 9 aprīlī būs iespēja jaunlaulātajiem, kāzu rīkotājiem, kāzu viesiem apmeklēt profesionāli organizētus pasākumus ar mērķi iegūt informāciju un iedvesmu savu kāzu realizācijai.

8.aprīlis - sestdiena

CITĀDA KĀZU IZSTĀDE & KĀZU MODES ŠOVS MELNGALVJU NAMĀ

Brīvdienu rītu sāksim no plkst.12, tiekoties citādā kāzu izstādē, lai iepazītos ar kāzu industrijas plašo piedāvājumu. Labākie kāzu pakalpojumu sniedzēji vienuviet interesantā izpildījumā demonstrēs savus kāzu produktus/pakalpojumus. Šī būs iespēja smelties iedvesmu savai kāzu dienai un saņemt noderīgu informāciju kāzu realizācijai. Visas dienas garumā skanēs dzīvās mūzikas izpildījums, ļaujot sajust patiesu svētku noskaņu! 

Izstādes laikā ikvienam būs iespēja iegādāties jauno LĪGAVĀM kāzu grāmatžurnāla pavasaris/vasara numuru, kā arī jaunumu - LĪGAVĀM kāzu plānotāju un kāzu kalendāru!

 KĀZU MODES ŠOVS

Vakara sadaļā, no plkst.18 topošās līgavas sagaida fantastiska izdevība vienuviet apskatīt jaunākās un līdz šim neredzētās kāzu kleitu kolekcijas – skaistākās TOP modes dizaineru / kāzu salonu kāzu kleitas un vakarkleitas. 10 TOP kāzu kleitu zīmoli, 100 kleitas, pasakainas mežģīnes, izsmalcināti audumi, galvas rotas un izklaidējoši pārsteigumi – tas viss kāzu modes šovā greznajā Melngalvju nama zālē. 

Kā arī šī būs unikālu iespēja piedalīties loterijā un laimēt pasaules līmeņa zīmola KATYA KATYA SHEHURINA kāzu kleitu 1500eur vērtībā. Sniegsim jums iespēju baudīt vakaru romantiskā gaisotnē un, malkojot šampanieti, iejusties līgavas tēlā.

9. aprīlis - svētdiena

IZSMALCINĀTAS LĪGAVU BROKASTIS

Šis būs ekskluzīvs kāzu brīvdienu turpinājums topošajai līgavai! 

Tiksimies plkst.10 restorānā “Entresol”, lai rītu sāktu ar gardām brokastīm un šampanieti dzīvās mūzikas pavadībā.

Turpinājumā mūs apciemos labākie kāzu industrijas profesionāļi, iepazīstinot ar noderīgiem padomiem kāzu rīkošanā.

  • Atklāsim trikus efektīvai kāzu plānošanai. “Sparkling” kāzu aģentūras radošā direktore Dagniju Lībane dalīsies ar idejām, kas palīdzēs neapjukt īpašās dienas organizēšanā, soli pa solim tuvojoties jā vārdam. 
  • Padomus, kā iegūt tieši tādas kāzu bildes, kādas esi izsapņojusi, sniegs TOP kāzu fotogrāfe Inta Lankovska. 
  • Noderīgus knifus kāzu dekorācijās un krāsu salikumos mums atklās populārā kāzu dekoratore Baiba Prindule. 
  • Par kāzu mielasta nozīmīgumu pastāstīs restorāna “Entresol” šefpavārs, viens no labākājiem Latvijas pavāriem - Raimonds Zommers. 
  • Par savas sievišķības un būtības apzināšanos, kā saglabāt mieru un būt saskaņā ar sevi un savu izredzēto un kāzu ceremonijas nozīmīgumu runās Inin Nini (MATKA tribe) 

Svinēsim brīvdienas kopā!

Kāzu brīvdienas