JAUNĀ GADA KONCERTVAKARIŅAS TRĪS CĒLIENOS „PIENS UN ASINIS”

27.12.2019 - 31.12.2019
JAUNĀ GADA KONCERTVAKARIŅAS TRĪS CĒLIENOS „PIENS UN ASINIS”
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
JAUNĀ GADA KONCERTVAKARIŅAS TRĪS CĒLIENOS „PIENS UN ASINIS”

Linda Leen un restorāns Bibliotēka No1 aicina uz Jaunā gada sagaidīšanas koncertvakariņu uzvedumu “Piens un Asinis”

Krāšņā Jaunā gada sagaidīšanas svētku programmā restorānā Bibliotēka No1 pirmo reizi kopā uzstāsies šarmantā skatuves māksliniece Linda Leen un drosmīgi temperamentīgā pianiste Agnese Egliņa. “Piens un Asinis” ir koncertvakariņas trijos cēlienos, kuru laikā viesi dodas cauri laikiem, ceļojot mūzikas un gastronomijas pasaulē no viduslaikiem līdz mūsdienām. Biļetes uz 27., 28. un 31. decembra pasākumiem ir iespējams iegādāties restorānā vai www.eKase.lv.

 

"Mūzikas programmas “Piens un asinis" iedvesma un skatupunkts ir sieviete un viņas tēls cauri gadsimtiem,” skatuves māksliniece Linda Leen dalās idejas tapšanas procesā. “Tie ir kaislīgi muzikāli stāsti par spilgtām, spēcīgām, dzīvi pilnasinīgi tverošām sievietēm - tādām, kurām veltīja dzeju, iekaroja jaunas zemes, atdeva dzīvību dueļos un lika kaut visu pasauli pie kājām. Telpa satumst un mēs ienirstam vakara maģijā ar senās renesanses galma mūziku, četrrocīgu Riekstkodi, spēlējamies ar operu Karmena un Traviata fragmentiem, mielojamies ar Argentīnas tango un steiku līdz pat Brodvejas mūzikliem un cabaret draiskulībai, un visbeidzot- mūsdienām, kad pie klavierēm izdziedāšu pati savu sajūtu "sievietes ādā". Ak, un vēl garšīgie Agneses stāsti un leģendas par mūzikas komponistu gastronomiskajām īpatnībām ar tūlītēju ilustrāciju klavierspēlē un uz šķīvja!" piebilst Linda. 

Par muzikālās daļas papildinājumu šajā vakarā rūpēsies restorāna Bibliotēka No1 šefpavārs Kaspars Barsukovs ar speciāli sagatavotu piecu kārtu vakariņu ēdienkarti un īpaši pieskaņotu, izsmalcinātu vīnu un šampanieti. Caur Mocarta iecienītāko uzkodu un Argentīnas asiņaino steiku ugunīgos tango ritmos garšu piedzīvojums viesus izvedīs līdz pat eksotiskam, burleskas šova cienīgam desertam.

Restorāns Bibliotēka No1 aicina uz koncertvakariņām “Piens un Asinis” trijos cēlienos. Lindas Leen un Agneses Egliņas muzikālo programmu pilnveidos restorāna Bibliotēka No1 šefpavāra speciāli sagatavota piecu kārtu vakariņu ēdienkarte un tiem īpaši pieskaņoti izsmalcināti vīni un šampanietis. Noslēdzošais vakara akords – pārsteidzoša uguņošana Rīgas krāšņākajā parkā.

Ierašanās

Sagaidīšanas kokteilis un smalkas uzkodas

Pirmais cēliens

Viduslaiku Skotija / Čaikovskis / Mocarts /
Pirmā vakariņu kārta un vīns

Otrais cēliens

Argentīna / Tango / Karmena
Otrā vakariņu kārta un vīns

Trešais cēliens

Amerika / Brodveja / spožums un bezgalīgi svētki/
Trešā vakariņu kārta un vīns

Noslēgums

Šampanietis / Salūts

JAUNĀ GADA KONCERTVAKARIŅAS TRĪS CĒLIENOS „PIENS UN ASINIS”