Hollywood Film School

02.06.2018 - 04.06.2018
Hollywood Film School
Hollywood Film School

Pasaulē atzītais filmu industrijas profesionālis Dovs Simens pēdējos 30 gadus piedāvā pieejamu filmu nozares izglītību interesentiem visur pasaulē. Šo gadu laikā Dovs nodevis zināšanas tūkstošiem talantīgu filmu nozares darbiniekiem, veicinot viņu karjeras un ļaujot nokļūt līdz prestižajām “Oscars” un “Emmy” balvām. Starp viņa studentiem ir Kventins Tarantino, Gajs Ričijs, Kristofers Nolans, Vills Smits un Džordžs Klūnijs. Tarantino un Ričijs šo kursu izgājuši tieši pirms savu pirmo pilnmetrāžas filmu veidošanas. 

Trīs dienu kursa pirmajā dienā fokuss tiks vērsts uz veiksmīgi izvēlētiem soļiem filmu veidošanā, savukārt otrajā dienā – uz stratēģijām, kas ļaus veiksmīgi šo filmu pārdot. Lielais spektrs tēmu, kas tiks apskatītas kursa ietvaros, sevī iekļaus arī Baltijas filmu nozares tirgu, kas ir salīdzinoši neliels tirgus un bieži pieprasa zināšanas ne tikai sevis pārstāvētajā lauciņā. 

Kursa trešajā dienā gaidāms “after-brunch” pasākums, kura ietvaros producenti un režisori no Baltijas valstīm dalīsies ar saviem veiksmes stāstiem. Tāpat norisināsies tīklošanās pasākums, diskusijas un iegūto zināšanu pielāgošana vietējā tirgus specifikai.

www.filmschool.lv 

Hollywood Film School