Ģimeņu svētdiena. Zinātniskais teātris "Laboratorium"

10.07.2022
Ģimeņu svētdiena. Zinātniskais teātris "Laboratorium"
Ģimeņu svētdiena. Zinātniskais teātris "Laboratorium"

MASTI kvartāls aicina ģimenes izbaudīt kopīgi laiku, apgūstot un ieraugot ko jaunu, kā arī pārsteidzot sevi ar zinātniskā teātra “Laboratorium” izrādi.

Svētdien, 10. jūlijā, plkst. 13.00 lieli un mazi zinātkāri prāti tiek aicināti pievienoties zinātniskā teātra “Laboratorium” eksperimentiem. Pēc izrādes ikviens varēs izmēģināt pats ar savām rokām radīt ko jaunu, interaktīvajos eksperimentu stendos.

Pasākuma laikā darbosies kafejnīca.

Piedzīvosim kopā ģimenisku svētdienu 10. jūlijā, plkst. 13.00 MASTI kvartālā, Ozolniekos, blakus ezeram.

Ieeja no plkst. 12.00.

Ieejas maksa: EUR 7,00 iepriekšpārdošanā, EUR 10,00 pasākuma dienā un pie ieejas.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos, vecāku pavadībā, bez maksas. Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete

Biļetes no 27. jūnija www.ekase.lv un MASTI grill&chill restorānā

Uzzini visu par MASTI kvartāls

Facebook @MASTIkvartals

Instagram @masti_kvartals    

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, savus ēdienus un dzērienus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas. 

Ģimeņu svētdiena. Zinātniskais teātris "Laboratorium"