ekase.lv

FuckUp Nights Riga // Vol.5

15.03.2018
FuckUp Nights Riga // Vol.5
FuckUp Nights Riga // Vol.5

FuckUp Nights Riga piektais pasākums

15. marta FuckUp Nights Riga pasākums tiks aizvadīts Sieviešu dienas noskaņās un uz skatuves uzstāties tiks aicinātas tikai dāmas! Kuras dāmas būs tās drosmīgās un runās par savām neražām - jau pavisam drīz. 

Katrā FuckUp Nights Riga pasākumā piedalās četri runātāji, kuri piecpadsmit minūšu garās prezentācijās dalās ar auditoriju savās neražās un ķibelēs profesionālajā dzīvē – sākot no nelieliem “fakapiem”, kas nav būtiski ietekmējuši darba dzīvi, līdz pat gana nopietnām neražām, kas novedušas pie finansiāliem vai emocionāliem zaudējumiem. FuckUp Nights Riga pasākumu mērķis ir neformālā gaisotnē dot iespēju runātājiem un klausītājiem dalīties pieredzē, iztaujāt vienam otru, mācīties no citu kļūdām un labi pavadīt laiku. 

FuckUp Nights ir globāla kustība, kas ir radusies 2012. gadā Meksikā, kad grupa draugu neformālā gaisotnē dalījās ar neveiksmēm par savu profesionālo darbību. Pašlaik FuckUp Nights pasākumi tiek rīkoti jau 238 pilsētās vairāk nekā 78 valstīs, kur sabiedrībā zināmi un mazāk zināmi cilvēki nebaidās atklāt savas karjeras neveiksmes.

Pasākums norisinās K. K fon Stricka villā, A. Briāna ielā 9, Rīgā.

Ieeja sākot no 18:30, pasākuma sākums 19:30

Vietu skaits ierobežots.

Pirmo biļešu cena 7 EUR, nākamo 10 EUR

Organizē: Biedrība “FUN Rīga” 

FuckUp Nights Riga // Vol.5