Champagne Night Out

01.03.2024
Champagne Night Out
Champagne Night Out

Champagne Night Out jeb Šampaņas dzīres! Sadarbībā ar Rietumu Banku

Sens Rīgas ticējums vēsta, ka, ja sausais janvāris (pag, kas?) godam aizvadīts, ja februārī nedaudz naudas atkal iekrāts, tad, draugi, martā pienācis laiks ikgadējām Šampaņas dzīrēm!

No mums – brangs Šampaņas dzīru mielasts Rivjērā, kaudze skaistu šampaniešu, Rīgas kaislīgāko šampaniešmīļu kompānija, kā arī īpašie viesi - Pīters Liems, mūsu ilggadīgais draugs un viens no pasaules vadošajiem šampanieša apskatniekiem, Šampaņas namu pārstāvji, vīndari un zemnieki, kā arī festivāla dibinātājs Nords ar svītu un stāstiem. 

No jums – tik vien, ka biļetes jāpaspēj nopirkt un dzirkstošai vakara izskaņai līdzi jāpaņem kāds vai kādi no saviem mīļākajiem šampaniešiem. Jo dzīres taču! 

Kur: Vecā labā Riviera

Menu: Rivieras šefa ziņā – publicēsim drīzumā! 

Vakariņu šampanieši: labākie Šampaņas nami un zemnieki!

Kad? 1. marts, 18.30 

Ieejas biļetes: EUR 249. Vietu skaits ļoti ierobežots. 

Par Pīteru Liemu: Riga Wine & Champagne viesis un draugs kopš festivāla izveidošanas 2012. gadā. Liems izveidojis pasaules, iespējams, izsmeļošāko šampanieša ceļvedi champagneguide.net, publicējies visos prestižākajos vīna izdevumos, spītējot tirgus likumiem izdevis grāmatu par vīnu pasaules dinozauru — heresu. Aktīvs niršanas piekritējs, starp citu. Kopā ar Daniel Johnnes dibinājis La Fête du Champagne, nozīmīgāko šampanieša festivālu ASV. Pītera Liema grāmata Champagne: The essential guide to the Wines, Producers, and Terroirs of the Iconic Region (2017) izpelnījusies nedalītu kritiķu un šampaniešmīļu atzinību: James Beard Foundation Cookbook Award (2018), André Simon Drink Book Award Winner (2017), International Association of Culinary Professionals Cookbook Award for “Wine, Beer & Spirits” (2018). 

Champagne Night Out