Burbuļu parāde Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā

06.08.2022
Burbuļu parāde Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Burbuļu parāde Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā

Burbuļu parāde Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā

Baltijas lielākā šampaniešu un dzirkstošo vīnu parāde mūs atkal priecēs vasaras plaukumā 6. augustā, sestdienā, Latvijas Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā! Ceram uz skaistu laiku, bet lietus gadījumā ievāksimies Mākslas Akadēmijas mājīgajās iekštelpās!

Nevaram vien sagaidīt, lai kopā ar Jums provi noņemtu vairāk nekā 100 šampaniešiem un dzirkstošajiem vīniem – gan slaveniem lielajiem namiem, kuru vārdi komentārus neprasa, gan kulta zemniekiem, kuru radītie šampanieši sastopami pasaules labākajos restorānos. Būsim sarūpējuši arī aizraujošas meistarklases labāko Latvijas vīnziņu, kā arī Pītera Liema (Peter Liem), viena no vadošajiem pasaules šampanieša ekspertiem, vadībā! Rēķinieties arī ar īpašajiem viesiem – Šampaņas namu pārstāvjiem un zemniekiem, kas par godu Burbuļu parādei brauks uz Rīgu! Galugalā, rēķinieties ar skaistu vasaras ballīti, DJ Tomu Grēviņu, un mūsu partneru – Electrolux, Audi, Spices un Ekselences saldējuma – gādātajiem pārsteigumiem!

Burbuļu parādes jaunums! Burbuļu parādi šogad bagātināsim ar festivāla jubilejai veltītu Šampanieša Galā ballīti jeb Champagne Gala Party no 21 līdz 23 turpat Mākslas akadēmijas dārzā! Galā ballīte būs kā turpinājums jeb after-party Burbuļu parādei - gādāsim ekstra smalkus šampaniešus, muzikālos pārsteigumus, kā arī groziņā aicināsim Jūs līdzi paķert savus iemīļotos šampaniešus, kurus baudīt pašiem un dalīties ar pārējiem!

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka Burbuļu Parāde notiks vienā sesijā (17-21), bet, iegādājoties festivāla jubilejai veltītās Burbuļu parādes Galā ballītes biļetes, varēsiet apmeklēt gan Burbuļu parādi (17 – 21), gan Gala ballīti (21 – 23)!

Mūsu partneru - restorānu - gardumi būs pieejami par papildus maksu gan Burbuļu parādē, gan Galā ballītē!

Kad : 2022. gada 6. augusts

Cikos : 17.00 – 21.00 (Burbuļu parāde) vai 17.00 – 23.00 (ja iegādājaties Burbuļu parādes Galā ballītes biļetes)

Cik : €59 (Burbuļu parāde, 17 - 21) un €109 (Burbuļu parāde un Burbuļu parādes Galā ballīte, 17 – 23). Tuvojoties pasākumam, biļešu cenas mainīsies uz attiecīgi €79 un €139.

Kur : Mākslas Akadēmijas pagalmā un dārzā

Šampanieši un dzirkstošie vīni : Labāko Latvijas importētāju ievestie šampanieši un dzirkstošie vīni – no populārākiem lielajiem namiem līdz kulta zemniekiem.

Meistarklases : Latvijas vadošo vīnziņu un Pītera Liema meistarklases iekļautas cenā (kas pirmie nāk, tie pirmie maļ).

Gardumi : Restorānu un šefpavāru uzkodas un ēdieni par papildus samaksu

Galā ballītes īpašie labumi :

  • Ieeja Burbuļu parādē visā tās norises laikā no 17 līdz 21,
  • Ieeja Galā ballītē no 21 līdz 23,
  • Īpašā Pītera Liema meistarklase (laikā no 17 – 21),
  • Īpašais šampaniešu piedāvājums Galā ballītē,
  • Pienākums groziņā līdzi ņemt savu mīļāko šampanieti ! P.s. Līdznestos šampaniešus no Jums paņemsim pie ieejas, lai atdzesētu un Galā ballītes laikā atgrieztu Jums baudīšanai!
Burbuļu parāde Mākslas akadēmijas pagalmā un dārzā