Burbuļu parāde 2024

02.03.2024
Burbuļu parāde 2024
Burbuļu parāde 2024

Burbuļu parāde Hanzas Peronā! 

Baltijas lielākā šampaniešu un dzirkstošo vīnu parāde mūs atkal priecēs pavasarī 2. martā, sestdienā, Hanzas Peronā! 

Nevaram vien sagaidīt, lai kopā ar Jums provi noņemtu vairāk nekā 100 šampaniešiem un dzirkstošajiem vīniem – gan slaveniem lielajiem namiem, kuru vārdi komentārus neprasa, gan kulta zemniekiem, kuru radītie šampanieši sastopami pasaules labākajos restorānos! 

Būsim sarūpējuši arī aizraujošas meistarklases labāko Latvijas vīnziņu, kā arī Pītera Liema (Peter Liem), viena no vadošajiem pasaules šampanieša ekspertiem, un festivāla dibinātāja Aigara Norda vadībā! Rēķinieties arī ar īpašajiem viesiem – Šampaņas namu pārstāvjiem un zemniekiem, kas par godu Burbuļu parādei ieradīsies Rīgā! 

Nepalaid garām! Burbuļu parādi bagātināsim ar festivāla jubilejai veltītu Šampanieša Galā ballīti no 21 līdz 23.59 turpat Hanzas Peronā! Galā ballīte būs kā turpinājums jeb after-party Burbuļu parādei - gādāsim ekstra smalkus šampaniešus, muzikālos pārsteigumus, kā arī groziņā aicināsim Jūs līdzi ņemt savus iemīļotos šampaniešus, kurus baudīt pašiem un dalīties ar pārējiem! 

Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka Burbuļu Parāde šoreiz notiks vienā sesijā no 17 līdz 21 (plus Ballīte), bet pirmoreiz pirms Burbuļu parādes plānojam papildus “Iesildīšanās” meistarklases, kas norisināsies turpat Hanzas peronā.  Biļetes uz “iesildīšanās” meistarklasēm sāksim tirgot nedaudz vēlāk. 

Mūsu partneru – restorānu  - gardumi būs pieejami par papildus maksu gan Burbuļu parādē, gan Galā ballītē! Rēķinieties ar mūsu partneru – Rietumu Bankas, Electrolux, Audi, Spices – gādātajiem pārsteigumiem!  

Kad: 2024. gada 2. marts

Cikos: 17 - 21 vai 17 – 23.59 (ja iegādājies Galā ballītes biļetes)  

Cik€79 (pirmās biļetes), €89 (tuvojoties festivālam).

Galā Ballīte: €99 (pirmās 50 biļetes), €109 (nākamās 50 biļetes), €129 (trešā porcija ar vēl 50 ballītes biļetēm). Atgādinām, ka Galā ballītes cenā iekļauta gan ieeja Burbuļu parādē (17 – 21), gan pati Galā ballīte (21 – 23.59).

Kur: Hanzas Perons

Kas: Labāko Latvijas importētāju ievestie šampanieši un dzirkstošie vīni – no populārākiem lielajiem namiem līdz kulta zemniekiem

Meistarklases: Latvijas vadošo vīnziņu un Pītera Liema meistarklases iekļautas cenā (kas pirmie nāk, tie pirmie maļ).

Gardumi: Restorānu un šefpavāru uzkodas un ēdieni par papildus samaksu

Galā ballītes īpašie labumi: ieeja Burbuļu parādē no 17 līdz 21 + ieeja Galā ballītē no 21 līdz 23.59, īpašu šampaniešu piedāvājums Galā ballītē, kā arī pienākums groziņā līdzi ņemt savu mīļāko šampanieti!
P.S. Līdznestos šampaniešus no Jums paņemsim pie ieejas, lai atdzesētu un Galā ballītes laikā atgrieztu Jums baudīšanai! 

Burbuļu parāde 2024