Audi Burbuļu parāde

04.04.2020
Audi Burbuļu parāde
Datums Norises vieta Laiks Cena  
sestdiena 04. Apr
Rīga (Latvijas Nacionālais mākslas muzejs) 12:00 59,00 EUR Pirkt
sestdiena 04. Apr
Rīga (Latvijas Nacionālais mākslas muzejs) 17:00 79,00 EUR Pirkt
sestdiena 04. Apr
Rīga (Latvijas Nacionālais mākslas muzejs) 12:00
59,00 EUR
  Pirkt
sestdiena 04. Apr
Rīga (Latvijas Nacionālais mākslas muzejs) 17:00
79,00 EUR
  Pirkt
Audi Burbuļu parāde

Audi Burbuļu parāde ir vērienīgākais šampaniešu un dzirkstošo vīnu šovs Baltijā – tikai šeit iespējams vienkopus nobaudīt un izzināt vairāk nekā 100 šampaniešus un dzirkstošos vīnus Latvijas vadošo vīnziņu, kā arī Šampaņas namu pārstāvju un vīndaru kompānijā!  

Daži no īpašajiem viesiem, kas jau apstiprinājuši dalību Parādē, ir, piemēram, Pīters Liems (Peter Liem, champagneguide.net), Frederiks Panaiotis (Champagne Ruinart galvenais vīndaris), Jean-Baptiste Geoffroy (Champagne Geoffroy īpašnieks un vīndaris, konkursa Gada vīns 2019 zelta medaļas ieguvējs), Jon Bonne (viens no atzītākajiem ASV vīna kritiķiem un autoriem, kurš specializējies Francijas vīnos), Nicolas Papavero (Reimsas šampaniešu bāra Le Wine Bar by Le Vintage īpašnieks), kā arī mūsu pašu spīdeklis Raimonds Tomsons (Eiropas labākais vīnzinis 2017), u.c.

2020. gadā Audi Burbuļu parāde atkal notiks Nacionālajā Mākslas muzejā - šampanieša baudām ļausimies Mākslas muzeja galvenās ēkas Lielajā zālē!

Ko iesākt «Audi Burbuļu parādē»? Pēc ierašanās, mēs Jums sniedzam skaistu Riedel glāzi, festivāla katalogu ar visu šampaniešu klāstu un ieteikumiem, ko atklāt un nobaudīt DJ Toma Grēviņa vinila mūzikas pavadībā!

Varat izdarīt neiespējamo – apstaigāt visus «parādes» dalībniekus, iemalkot pilnīgi visus šampaniešus, aprunāties ar izplatītājiem, vīndariem, vīnziņiem, cerībā atrast savu mīļāko šampanieti. Brīdinām, būs grūti, šampaniešu būs daudz.

Nepalaidiet garām šampanieša uzkodu lounge! Parādei par godu Rīgas labākie restorāni rūpēsies par šampanietim piemērotiem gardumiem, kuris taps, sadarbojoties vadošajiem vīnziņiem un pavāriem. 2019.gada parādē uzkodu lounge darbojās Vincents šefpavārs Oskars Sprukts kopā ar Raimondu Tomsonu – sagaidam, ka Vincents komandai 2020.gada parādē pievienosies vēl kāds no Rīgas vadošajiem restorāniem. Ziņosim! 

Varat veikt rūpīgas piezīmes festivāla katalogā par to, kurš gards, kurš atturīgs, kurš pilnmiesīgs, kurš saldāks, kurš burbuļaināks, kura buķete valdzina un kurš uz mēles kūst. Kuru izvēlēties sievai, vīram, mammai, dāvināšanai biznesa partnerim vai savai dzimšanas dienai.

Varat arī vispār neiespringt. Paņemt pirmo šampanieti, kas par rokai, piesēst un baudīt, vērojot Burbuļu parādes skaistos viesus. Kas zina, varbūt izdodas iepazīties vai nodibināt kādu biznesa kontaktu?

Varat piedalīties «Burbuļu meistarklasēs» – tās būs īsas, neformālas lekcijas ar glāzi rokā turpat «Audi Burbuļu parādes» laikā – vadošie vīnziņi un vīndari Jums vienkāršā valodā apstāstīs pašus pamatus, atbildēs uz Jūsu jautājumiem, ieteiks, ko vēl vērts nodegustēt. 

Audi Burbuļu parāde