Uzcel savu baznīcu. (koncerts interneta pārraidē)

07.06.2020
Uzcel savu baznīcu. (koncerts interneta pārraidē)
Datums Norises vieta Laiks Cena  
svētdiena 07. Jūn
Pieejas biļete (Koncertam interneta pārraidē) 20:00 8,00 - 15,00 EUR Pirkt
svētdiena 07. Jūn
Pieejas biļete (Koncertam interneta pārraidē)  20:00
8,00 - 15,00 EUR
  Pirkt
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Uzcel savu baznīcu. (koncerts interneta pārraidē)

Svētdien, 7. jūnijā, plkst. 20:00 interneta pārraidē no Bruknas muižas notiks koncerts „Uzcel savu baznīcu!”. Šajā nestabilajā situācijā vēlamies turpināt Bruknas ikgadējo tradīciju, tās stāstu un kaut attālināti tikties ar saviem uzticīgajiem koncertu apmeklētājiem. Atbalsti Bruknas kopienu ar ziedojumu un kā pateicību saņem skaistu koncertu!

Koncertā piedalīsies Renārs Kaupers, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Marts Kristiāns Kalniņš, grupa „Putnu Balle” un citi. 

“Lai ir drosme turpināt mīlēt, kaut arī nav ļauts būt tuvumā. Dzīve turpinās un celsim tālāk baznīcu sevī!”, tā aicina priesteris Andrejs Mediņš. Laikā, kad visā pasaulē valda neziņa un satraukums par nākotni, ir tik svarīgi sajust drauga plecu, garīgu mierinājumu un morālu atbalstu.

Izpostītajā Bruknas muižā 2001. gadā priesteris Andrejs Mediņš izveidoja unikālu dvēseles rehabilitācijas vietu “Kalna svētību kopiena”, kur iespēja atrast jaunu dzīvi tiek dota dažādās atkarībās nonākušiem ļaudīm. 2012. gadā tika aizsākta akcija “Uzcel svau baznīcu!”, kuras mērķis bija atbalstīt starpkonfesiju kapelas būvi Bruknā. Ar labdarības akciju palīdzību piesaistītie līdzekļi un kopējiem spēkiem atkarībās nonākušo cilvēku celtā lūgšanu nama durvis ir atvērtas ikvienam. Tas ir ne tikai nams, kurš uzcelts smagā un neatlaidīgā darbā pašu Bruknas kopienas iemītnieku rokām. Bruknas baznīca ir īstens apliecinājums cilvēka gara spēkam.

Svarīgi! 

Biļešu kategorijas pēc satura ne ar ko neatšķirās, lūdzam izvēlēties cenu, kuru vēlaties samaksāt par šo pasākuma biļeti kā ziedojumu. 

Koncerts tiks pārraidīts eKase.lv mājas lapā, šī koncerta sadaļā.  Lai veiksmīgi pieslēgtos koncertam, Jums būs jāievada uz biļetes redzamais unikālais numurs (atrodās blakus QR kodam).

Viena iegādāta biļete nodrošina vienu piekļuvi pārraidei ar vienu viedierīci. 

Pirms iegādājaties biļeti, pārliecinieties, ka ar ierīci kā arī sev pieejamo interneta pieslēgumu, kuru plānojat izmantot, lai skatītos šī koncerta pārraidi, varat noskatīties zemāk redzamo video ar skaņu!

Uzcel savu baznīcu. (koncerts interneta pārraidē)