TV3 Šovs-koncerts "X Faktors"

21.10.2018 - 16.12.2018
TV3 Šovs-koncerts "X Faktors"
TV3 Šovs-koncerts "X Faktors"

“X Faktors” ir pasaulē populārākais TV vokālo talantu šovs. Latvijā tas jau ir paspējis iemantot lielu popularitāti skatītāju vidū, lai arī spožākie talanti vēl tikai dzims un labākie priekšnesumi gaidāmi tiešraidēs, kas sāksies ik svētdienu no 21.oktobra. 

Šova fināla sēriju startam atlasīti 12 labākie pretendenti kategorijās: 16-25 gadi, 25+ un vokālās grupas. Katru kategoriju vadīs viens no žūrijas locekļiem - Intars Busulis, Aija Auškāpa un Reinis Sējāns. Ar savu pieredzi mūzikas veidošanā un producēšanā viņi palīdzēs pretendentiem izkopt savu talantu un skatuvisko tēlu.  

Fināla sēriju vakari būs kā koncerti, kas veltīti konkrētai muzikālai tematikai. Ikviens varēs dziedāt līdzi gan pasaules hitiem, gan tautā iemīļotām un zināmām melodijām. Taču tas nav viss – gaidāmi arī vakari, kas būs balstīti uz skatītāju izvēli.   

Un tomēr šovs paliek šovs – ikreiz kādam tas būs arī jāpamet un to noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Tikai trīs labākie pretendenti nokļūs līdz finālam 16. decembrī un sacentīsies par galveno balvu – 10 000 eiro! 

TV3 Šovs-koncerts "X Faktors"