The Coco’nuts / Ezeri / The Bad Tones

26.07.2018
The Coco’nuts / Ezeri / The Bad Tones
The Coco’nuts / Ezeri / The Bad Tones

Ielūdzam saredzēt un saklausīt trīs (skaistākās) pašmāju grupas vienā vietā!

Vasaras pilnbriedā ķieģeļu paradīzē grupas “The Coco’nuts”, “Ezeri” un “The Bad Tones” dalīs skatuvi jaunajā “Brick bar” bārā un radīs vēl nebijušu muzikālu piedzīvojumu.

. . . 

THE COCO’NUTS

Grupas sastāva dažādie pasaules redzējumi apkopoti vienotā skanējumā, nereti skaņdarbam apvienojot pat sešus dažādus žanrus. Grupas daiļradi “Radio Nabas” raidījuma “Partitūra” vadītājs Ģirts Rozentāls ieteica dēvēt par  psihedēlisko džezroku, mūzikas kritiķis Uldis Rudaks uzsver tikai viņiem raksturīgo skanējumu, savukārt paši mūziķi to vienkāršojuši līdz apzīmējumam “nepiemērots formāts”. “The Coco’nuts” pazīstami ar dzīvās uzstāšanās un instrumentālās saspēles spēku. 

EZERI

Viņu mūzika ir enerģiska un meklējoša, tā pieiet popmūzikas filozofijai no neparasta leņķa, izveidojot savstarpēji atšķirīgas dziesmu formas un eklektisku skanējumu. Iedvesmoti no visplašākā klāsta žanriem, sākot no eksperimentālas elektronikas līdz folkmūzikai, EZERI ir apņēmušies nenogurstoši meklēt jaunus muzikālus risinājumus un veidus, kā strādāt, šobrīd aktīvi gatavojot otro studijas albumu.

THE BAD TONES

Ansambļa “The Bad Tones”, kas iepriekš bijis pazīstams ar nosaukumu “The Pink Elephant”, dalībnieki – Edvards Broders, Rūdolfs Ozols, Alberts Levics un Kalvis Sležis – šobrīd nododas mūzikas studijām Nīderlandē un Latvijā. Paralēli notiek darbs pie jauna grupas EP. Laika gaitā” The Bad Tones” sevi pierādījusi kā vienu no spējīgākajām un daudzsološākajām latviešu rokmūzikas grupām, to apliecinot tieši ar enerģiskiem koncertiem.

The Coco’nuts / Ezeri / The Bad Tones