SUPERNOVA 2019

26.01.2019 - 16.02.2019
SUPERNOVA 2019
SUPERNOVA 2019

26.01.

Lielākā Latvijā radītās popmūzikas šova pirmajā pusfinālā uz skatuves kāps astoņi dalībnieki. Kā ierasts, konkursā redzēsim gan pazīstamas skatuves zvaigznes, gan atklāsim pavisam jaunus un pārsteidzošus talantus! Pirmajā pusfinālā piedalīsies Samanta Tīna, Aivo Oskis, Edgars Kreilis, Alekss Silvers, Elza Rozentāle, Līga Rīdere, grupas “Kris & Oz” un “Laime Pilnīga”. Dalībniekus vērtēs žūrija un skatītāji! Finālā iekļūs četri dalībnieki. 

02.02.

“Supernova 2019” otrais pusfināls aizritēs grupu zīmē, jo uz skatuves kāps četri sastāvi: “Dziļi Violets”, “Double Faced Eels”, “Laika Upe”, “Carousel”, kā arī solisti Adriana Miglāne, Markus Riva, Kristiāna Bumbiere un Kristīne Pastare (Peress). Dalībniekus vērtēs žūrija un skatītāji! Finālā iekļūs četri dalībnieki. 

16.02.

“Supernova 2019” kulminācija ir klāt! Piektās sezonas finālā uz lielās skatuves Rīgas Kinostudijā kāps četri labākie katra pusfināla dalībnieki, lai turpinātu doties pretī konkursa galvenajai balvai - dalībai starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Izraēlā. 

Fināla šovā konkursa dalībniekus vērtēs DJ Rudd, Linda Leen un Artis Dvarionas. Ralfs Eilands savu žūrijas krēslu fināla raidījumā atdos “Universal Music Group” Baltijas un Somijas reģiona vadītājam Petri Mannonenam. Šovu vadīs Dagmāra Legante un Ketija Šēnberga. 

Visas vietas zālē ir sēdvietas. 

Iegādājoties biļeti uz šova fināla tiešraidi, skatītāji apzinās un piekrīt, ka tiek filmēti un fotogrāfēti un šie materiāli tiek fiksēti un pārraidīti TV kanālos un citos medijos. 

SUPERNOVA 2019