Prāta Vētra. VIDEOALBUMS.

21.10.2021 - 28.10.2021
Prāta Vētra. VIDEOALBUMS.
Datums Norises vieta Laiks Cena Papildus informācija  
ceturtdiena 21. Okt
Pasākums tiešsaistē (pratavetrafeels.lv) 20:00 20,00 EUR 20 EUR - 50 EUR Pirkt
ceturtdiena 21. Okt
Pasākums tiešsaistē (pratavetrafeels.lv)  20:00
20,00 EUR
20 EUR - 50 EUR Pirkt
Prāta Vētra. VIDEOALBUMS.

21.oktobrī plkst. 20:00 “Prāta Vētras” jaunā videoalbuma “Gads bez kalendāra" pirmizrāde!

 

“Prāta Vētra” savu jauno albumu izdos līdz šim nebijušā veidā – videoformātā, īpaši izveidotā studijā nofilmējot pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas. Paredzēts, ka kompānija būs visai krāšņa – “Prāta Vētrai” uz skatuves pievienosies gan dejotāji, gan vairāki muzikāli viesi.

 

Visas jaunā albuma dziesmas, krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas video projekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, tērpi un tēli – un tam visam pa vidu “Prāta Vētra” ar jaunu enerģiju un īstām emocijām!

 

Videoalbuma pirmizrāde notiks platformā pratavetrafeels.lv 21.oktobrī plkst. 20:00, kam sekos īsfilma par videoalbuma sagatavošanas aizkulisēm.

 

 

Pieejamas biļetes uz tiešsaistes pasākumu un šādi biļešu komplekti:

Komplekts nr 1 Biļete un meet&greet ar “Prāta Vētru” tiešsaistē pirms pašas videoalbuma pirmizrādes ar iespēju uzdot grupai jautājumu un saņemt atbildi tiešsaistē, kā arī krekliņš vai cepure no jaunās “Feels” suvenīru kolekcijas.

Biļeti un meet&greet pieejas kodu nosūtīsim uz pircēja epastu, bet izvēlēto suvenīru - uz norādīto pasta adresi. Piegādes maksa Latvijas robežās ietilpst cenā.

Komplekts nr 2 - Biļete un atslēgu piekariņu komplekts - 5 atslēgu piekariņi ar videoklipa varoņu tēliem un “Feels” logo.

Biļeti nosūtīsim uz pircēja epastu, bet atslēgu piekariņus - uz norādīto pasta adresi. Piegādes maksa Latvijas robežās ietilpst cenā.

 

Komplektu skaits ir ierobežots!

Iegādātā biļete ļauj pircējam saturu platformā pratavetrafeels.lv skatīties vairākkārtīgi, izmantojot unikālo biļetes numuru, kuru pircējs saņems epastā pēc pirkuma izdarīšanas.

Prāta Vētra. VIDEOALBUMS.