ekase.lv

Prāta Vētra "Skārda bungu tūre" Liepājā

20.07.2019
Prāta Vētra "Skārda bungu tūre" Liepājā
Datums Norises vieta Laiks Cena Papildus informācija  
sestdiena 20. Jul
Liepāja (Stadions "Daugava") 20:00 30,00 - 99,00 EUR Biļetes tirdzniecībā no 15.novembra! Pirkt
sestdiena 20. Jul
Liepāja (Stadions "Daugava") 20:00
30,00 - 99,00 EUR
Biļetes tirdzniecībā no 15.novembra! Pirkt
Prāta Vētra "Skārda bungu tūre" Liepājā

“Prāta Vētras” “Skārda bungu tūre” piedzīvos turpinājumu Liepājā 2019. gada 20.jūlijā.

 

  2019. gada 20.jūlijā Liepājā  “Prāta Vētra” kopā ar skatuves kolēģiem kāps uz milzīgās skatuves stadionā “Daugava”, lai “Skārda bungu tūres” neaizmirstamās emocijas uzjundītu ar jaunu spēku.

“Skārda bungu tūre”, kas šovasar pulcēja vairāk nekā 120 tūkstošus skatītāju Jelgavā, Valmierā, Ventspilī, Daugavpilī un Rīgā, ir atstājusi neizdzēšamas atmiņas katram, kurš bija šī grandiozā notikuma liecinieks. “Prāta Vētra” Liepājas stadionā gaidīs visus, kuriem nebija iespējas noskatīties koncertus šogad, un, protams, tos, kuri vēl aizvien ir redzētā saviļņoti. 

Biļešu tirdzniecība uz “Prāta Vētras” vienīgo 2019. gada vasaras koncertu Latvijā tiks uzsākta 15.novembrī biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, Mūzikas veikalā "RANDOMS" TC Spice informācijas centrā un koncertzāles “Lielais Dzintars” kasē Liepājā. Biļešu cena sākot no EUR 30. Vietu skaits ierobežots.

Tāpat 15.novembrī pārdošanā eKase.lv un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās nonāks arī “Skārda bungu tūres” Mežaparka koncerta ieraksts DVD formātā, bet koncerta audio ieraksts būs pieejams visās digitālajās platformās. Līdz tam koncertierakstu pilnā garumā bez maksas var skatīties LMT viedtelevīzijā vai nomāt vimeo.com

Jaunumiem seko līdzi  “Prāta Vētra” un “Brainstorm Management” sociālo tīklu kontos. 

Biļešu kategorijas un cenas

Uz koncertu būs pieejamas biļetes vairākās kategorijās - Standarta ieejas biļete, Fanu Zonas biļete, Sēdvietas (dažādās cenu kategorijās) un VIP biļete. Sasniedzot noteiktu skaitu pārdotu biļešu, cenas paaugstināsies. 

VIP biļete sevī iekļauj  atsevišķu - auto stāvvietu, ieeju pasākumā, tualetes un pieeju bāram. VIP biļetes cena 99,00EUR (ierobežots skaits)

Stāvbiļetes cena - 30,00EUR (ierobežots skaits) 

Fanu Zonas biļetes cena - 40,00EUR (ierobežots skaits)

Sēdvietas - 30,00EUR - 50,00EUR 

Sēdvietu biļešu īpašnieki koncerta laikā drīkst celties kājās. 

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI nepieciešama “Biļete cilvēkam ar invaliditāti". Pavadonis saņem bezmaksas biļeti, pasākuma vietā kasē norādot pirkuma numuru biļetei cilvēkam ar invaliditāti un uzrādot invalīda apliecību. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti. Biļetes attiecās tikai uz Standarta ieejas biļetes zonu. Pavadoņa bezmaksas biļeti nav iespējams saņemt uz citām zonām. 

PAŠU APMEKLĒTĀJU DROŠĪBAI NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Pasākuma teritorijā ir atļauts ienākt ar bērnu ratiņiem, taču pašu bērnu drosībai ar tiem nav atļauts atrasties pūlī un zonā pie pasākuma skatuves.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras, pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/vai audio ieraksts, kurā pasākuma apmeklētājs var tikt filmēts un fotografēts, kā arī šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas. Iegādājoties biļeti, pircējs piekrīt personas datu apstrādei (norādītais e-pasts, vārds, uzvārds un tālruņa numurs), biļešu noformēšanas un piešķiršanas nolūkos.

Sektori, kuri apzīmēti ar burtiem ir bez jumta. 

Iegādātās biļetes AIZLIEGTS izmantot reklāmas un mārketinga kampaņās, tai skaitā konkursos bez saskaņošanas ar Brainstorm Managment.

 IEGĀDĀJIES ARĪ DVD "PAR TO ZĒNU, KAS SIT SKĀRDA BUNGAS"

 

Prāta Vētra "Skārda bungu tūre" Liepājā