Prāta Vētra "Skārda bungu tūre"

21.07.2018 - 17.08.2018
Prāta Vētra "Skārda bungu tūre"
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Prāta Vētra "Skārda bungu tūre"

 

BIĻEŠU OTREIZĒJĀ TIRDZNIECĪBA EKASE+ IR PIEEJAMA LĪDZ 16.AUGUSTA PUSNAKTIJ! 

Prāta Vētras jaunā albuma “Par to zēnu, kas sit skārda bungas” iznākšanai sekos 5 vērienīgi brīvdabas koncerti Latvijā.

Koncerttūres datumi un norises vietas:  

21. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij (biļetes arī Jelgavas kultūras nama kasē)

28. jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās (biļetes arī Valmieras kultūras nama kasē)

3. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā (biļetes arī Jūras Vārtu kasē Ventspilī, norēķini tikai skaidrā naudā)

11. augustā Daugavpilī, stadionā "Lokomotīve” (biļetes arī Daugavpils Latviešu kultūras centra kasē). Ieeja no Puškina ielas.

17. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē

BIĻETES uz Prāta Vētras "Skārda bungu tūri” var iegādāties  ne tikai eKase.lv un pilsētu kultūras centru kasēs, bet arī fiziskās tirdzniecības vietās - Rīgā - t/c “SPICE" info centrā (Lielirbes 29), mūzikas veikalā “RANDOMS” (Vaļņu ielā 18) un Rēzeknē - Latgales Vēstniecībā GORS (Pils ielā 4).

FANU ZONA. Biļetes fanu zonā pieejamas uz visiem “Skārda bungu tūres” koncertiem. Fanu zona atrodas skatuves priekšā un ir sadalīta A pusē  un B pusē. Fanu Zona Rīgas koncertā ir izpārdota. 

VIP ZONA. Biļetes VIP zonā pieejamas Rīgas un Daugavpils koncertiem

Rīgā ir zona VIP (izpārdota) un zona VIP2 (izpārdota) attiecīgi katra savā laukuma pusē. VIP un VIP2 ir identiskas. VIP zonas  biļete nodrošina sēdvietu tribīnē (bez jumta), atsevišķu ieeju koncerta teritorijā, atsevišķu bāru un tualetes  VIP zonas tuvumā.

Daugavpilī VIP sēdvietu biļešu īpašniekiem īpašu priekšrocību nav. VIP sēdvietas atrodas sektorā ar vislabāko redzamību.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI nepieciešama “Biļete cilvēkam ar invaliditāti". Pavadonis saņem bezmaksas biļeti, pasākuma vietā kasē norādot pirkuma numuru biļetei cilvēkam ar invaliditāti un uzrādot invalīda apliecību. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti.

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

Iegādātās biļetes AIZLIEGTS izmantot reklāmas un mārketinga kampaņās, tai skaitā konkursos. 

Ieeja koncerta teritorijā Rīgā no 17:00

Īpašie viesi Sudden Lights Rīgā 19:00

Īpašie viesi The Royal Concept  Rīgā 20:00

Prāta Vētra 21:00

Prāta Vētra "Skārda bungu tūre"