Prāta Vētra. KONCERTFILMA.

21.10.2021 - 21.10.2022
Prāta Vētra. KONCERTFILMA.
Datums Norises vieta Laiks Cena Papildus informācija  
ceturtdiena 21. Okt
Pasākums tiešsaistē (pratavetrafeels.lv) 20:00 20,00 EUR 20 EUR - 50 EUR Pirkt
ceturtdiena 21. Okt
Pasākums tiešsaistē (pratavetrafeels.lv)  20:00
20,00 EUR
20 EUR - 50 EUR Pirkt
Prāta Vētra. KONCERTFILMA.

Koncertfilmas pirmizrāde notiks platformā pratavetrafeels.lv 21.oktobrī plkst. 20:00.

 

 

Iegādātā biļete ļauj pircējam saturu platformā pratavetrafeels.lv skatīties vairākkārtīgi, izmantojot unikālo biļetes numuru, kuru pircējs saņems epastā pēc pirkuma izdarīšanas.

 

 

Iespējams iegādāties gan atsevišķi biļeti uz koncertfilmu, gan arī biļešu komplektus:

 

KOMPLEKTS  1 - e-biļete un meet&greet ar “Prāta Vētru” tiešsaistē pirms pašas koncertfilmas pirmizrādes ar iespēju uzdot grupai jautājumu tiešsaistē, kā arī krekliņš vai cepure no suvenīru kolekcijas “Feels” .

(Biļeti un meet&greet pieejas kodu nosūtīsim uz pircēja epastu, bet izvēlēto suvenīru - uz norādīto pasta vai pakomāta adresi.)

EUR 50.00

 

KOMPLEKTS 2 - e-biļete un atslēgu piekariņu komplekts  (5 atslēgu piekariņi ar videoklipa varoņu tēliem un “Feels” logo.)

(Biļeti nosūtīsim uz pircēja epastu, bet atslēgu piekariņus - uz norādīto pasta vai pakomāta adresi.)

EUR 27.00

 

KOMPLEKTS 3 - e-biļete un “Gads bez kalendāra” VINILS ar Prāta Vētras autogrāfiem.

(Biļeti nosūtīsim uz pircēja epastu, bet vinilu - uz norādīto pasta vai pakomāta adresi.

NB! Vinils būs pieejams no 15.11.2021)

EUR 35.00

 

Komplektu skaits ir ierobežots!

 

 

Jaunais Prāta Vētras albums šoreiz neparastā formātā – īpaši izveidotā studijā nofilmētas pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā. Krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas videoprojekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, profesionāli dejotāji, neona grims, akrobāti un pat īsts zirgs – Prāta Vētra skatītāju vērtējumam piedāvā koncertfilmu, kurā kā īpašie viesi piedalās arī grupa Tautumeitas, ansis, Dons, Intars Busulis un populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas.

 

Filmas režisors Kaspars Roga ļaus skatītājiem ielūkoties arī šī grandiozā projekta tapšanas aizkulisēs, koncerta noslēgumā piedāvājot dokumentālus materiālus no filmēšanas aizkulisēm.

 

Stundu garajā koncertfilmā būs dzirdamas jau zināmās dziesmas no jaunā albuma – “Feels” un “Karuseļi”, kā arī pilnīgi jaunas dziesmas: “Smarža”, “Aiz sienas”, “Papīra lidmašīnas”, “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, “Dzelzceļnieks”, “Gads bez kalendāra”, “Tavas pēdas pagalmā” un “Lonesome moon”.  Trijās albuma dziesmās Prāta Vētrai pievienojas grupa Tautumeitas, “Papīra lidmašīnas” tapušas sadarbībā ar reperi ansi, savukārt smeldzīgajā  balādē “Lonesome moon” telefona ekrānā ar mums sarunājas Krievijas teātra un kino zvaigzne Aleksandrs Petrovs.  – un tam visam pa vidu mēs ar jaunu enerģiju, kuru esam krājuši gada garumā! Rezervējiet vakaru, lai pavadītu to kopā ar mums!

Prāta Vētra. KONCERTFILMA.