Prāta Vētra. KONCERTFILMA.

21.10.2021 - 21.10.2022
Prāta Vētra. KONCERTFILMA.
Prāta Vētra. KONCERTFILMA.

Pieejams – mp3 albums “Gads bez kalendāra”!

                                

 

Jaunais Prāta Vētras albums šoreiz neparastā formātā – īpaši izveidotā studijā nofilmētas pilnīgi visas jaunā albuma dziesmas dzīvajā izpildījumā. Krāšņas dekorācijas, lielkoncerta cienīgas videoprojekcijas, īpaši veidota horeogrāfija, profesionāli dejotāji, neona grims, akrobāti un pat īsts zirgs – Prāta Vētra skatītāju vērtējumam piedāvā koncertfilmu, kurā kā īpašie viesi piedalās arī grupa Tautumeitas, ansis, Dons, Intars Busulis un populārais aktieris Saša Petrovs no Krievijas.

 

Filmas režisors Kaspars Roga ļaus skatītājiem ielūkoties arī šī grandiozā projekta tapšanas aizkulisēs, koncerta noslēgumā piedāvājot dokumentālus materiālus no filmēšanas aizkulisēm.

 

Stundu garajā koncertfilmā būs dzirdamas jau zināmās dziesmas no jaunā albuma – “Feels” un “Karuseļi”, kā arī pilnīgi jaunas dziesmas: “Smarža”, “Aiz sienas”, “Papīra lidmašīnas”, “Tur, kur Dieva kamanas slīd”, “Dzelzceļnieks”, “Gads bez kalendāra”, “Tavas pēdas pagalmā” un “Lonesome moon”.  Trijās albuma dziesmās Prāta Vētrai pievienojas grupa Tautumeitas, “Papīra lidmašīnas” tapušas sadarbībā ar reperi ansi, savukārt smeldzīgajā  balādē “Lonesome moon” telefona ekrānā ar mums sarunājas Krievijas teātra un kino zvaigzne Aleksandrs Petrovs.  – un tam visam pa vidu mēs ar jaunu enerģiju, kuru esam krājuši gada garumā! Rezervējiet vakaru, lai pavadītu to kopā ar mums!

Prāta Vētra. KONCERTFILMA.