Prāta Vētra "Gads bez kalendāra" koncerttūre

23.07.2022 - 20.08.2022
Prāta Vētra "Gads bez kalendāra" koncerttūre
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Prāta Vētra "Gads bez kalendāra" koncerttūre

2022. gada vasarā Prāta Vētra dosies vasaras koncerttūrē “Gads bez kalendāra”!

“Nav labāka veida būt noderīgiem šajā laikā, kā tikai darot to, ko protam vislabāk – spēlējot savu mūziku. Šovasar brauksim uz Jelgavu, Valmieru, Ventspili, Daugavpili un Rīgu, lai koncertētu un atkal tiktos ar saviem klausītājiem pēc trīs gadu pārtraukuma. Tas nav bijis tikai “Gads bez kalendāra”, ir izdzīvots posms, kas uz ierastām lietām liek skatīties pilnīgi citādi. Mēs ticam, ka šie koncerti mūs saliedēs, dos cerību un atkalsatikšanās prieks iedvesmos mūs visus jaunam cēlienam,” pauž Prāta Vētras komanda.

Vasaras koncerttūre “Gads bez kalendāra” būs iespēja atbalstīt tos, kuru mājas izpostījis karš. Ukraiņi, kurus uz Latviju atvedušas bēgļu gaitas, būs koncertu goda viesi un varēs tos apmeklēt bez maksas. Ieeja koncertos būs iespējama, uzrādot Ukrainā izdotu derīgu personu apliecinošu dokumentu.

Vasaras koncerti notiks piecās Latvijas pilsētās:

 • 23. jūlijā Jelgavā, Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij;
 • 30. jūlijā Valmierā, Dīvaliņa pļavās;
 • 6. augustā Daugavpilī, stadionā “Lokomotīve”;
 • 13. augustā Ventspilī, Reņķa dārzā;
 • 20. augustā Rīgā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Biļetes uz koncertiem pieejamas internetā biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, pilsētu kasēs, TC Spice informācijas centrā un mūzikas veikalā RANDOMS. Iegādājoties biļeti, pieejams arī eKase.lv jaunums – biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju Balcia Insurance SE, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ. Papildu informācija par biļešu apdrošināšanu pieejama šeit.

BĒRNIEM līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertos vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu). Sākot no 7 gadu vecuma nepieciešama ieejas biļete.

Biļetes FANU ZONĀ pieejamas uz visiem “Gads bez kalendāra" koncertiem. Fanu zona atrodas skatuves priekšā, skatuvei pa kreisi ir A zona, skatuvei pa labi ir B zona.

fanuzona

Pēc "Cilvēks ar invaliditāti/pavadonis"  biļetes iegādes var saņemt bezmaksas pavadoņa biļeti, rakstot uz epastu info@ekase.lv un nosūtot biļetes pirkuma numuru. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība, biļete un pavadoņa biļete. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti.

Daugavpilī VIP sēdvietu biļešu īpašniekiem īpašu priekšrocību nav. VIP sēdvietas atrodas sektorā ar vislabāko redzamību.  

Rīgas koncertā ir biļetes Balcia VIP lounge (IZPĀRDOTS), kurā ietilpst:

 • VIP ieeja;
 • VIP autostāvvieta (tiks nosūtīta stāvvietas iebraukšanas karte);
 • norobežota Balcia VIP lounge zona koncerta teritorijā;
 • WC;
 • Bārs;
 • Ieeja FANU zonā B;
 • Balcia VIP lounge zonā NAV paredzētas sēdvietas, jumts un cietais segums, tāpēc augstpapēžu kurpes atstājiet mājās :)

NEDRĪKST IENEST: lietussargus, “selfijstikus”, foto un video apartūras statīvus, saliekamos krēsliņus, ēdienu un dzērienus, profesionālu foto, video un audio aparatūru (izņemot ar pasākuma organizatora īpašu atļauju), šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, lāzerpildspalvas, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citus aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus.

Koncertā ir paredzētas tikai STĀVVIETAS. Atsevišķas sēdvietas tiek nodrošinātas tikai pie  teritorijā esošajām ēdināšanas vietām. Lūdzu ņemiet vērā, ka lielā apmeklētāju skaita dēļ apsardzes darbinieks var jums jebkurā laikā lūgt noņemt izklātos pledus un sedziņas. Lūdzu ievērojiet, ka jūs nevarat aizņemt vai rezervēt vietu ar piknika segu (vai ko līdzīgu) un atstāt to bez uzraudzības. Šie noteikumi ir paredzēti, lai nodrošinātu ikviena pasākuma dalībnieka un apmeklētāja drošību, tāpēc jau iepriekš pateicamies par sadarbību.

Pasākuma teritorijā iespējamas novērošanas un/vai video kameras. Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt veikts foto, video un/ vai audio ieraksts, kurā viņš var tikt filmēts un fotogrāfēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls turpmāk var tikt izmantots jebkādos, t.sk. komerciālos nolūkos bez apmeklētāja atļaujas.

Iegādātās biļetes AIZLIEGTS izmantot reklāmas un mārketinga kampaņās, tai skaitā konkursos.

Ieeja koncerta teritorijā no 17:00

Koncerta sākums 20:00

Koncerttūri piedāvā apdrošināšanas sabiedrība “Balcia Insurance SE”, atbalsta TC Spice, “Neste Latvija”, Samsung Galaxy Ultra 22, ziņu portāls Delfi.lv, TV3 Group, “Dienas Mediji”, žurnāls “OK!”, Radio TEV un inbox.lv, kā arī Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils pilsētu pašvaldības. Tehnoloģiskie sadarbības partneri Samsung un LMT. Oficiālais transporta nodrošinātājs “DSV” un “City Bee”.

Prāta Vētra "Gads bez kalendāra" koncerttūre