MĀRČA AUZIŅA SAJŪTU KONCERTS KĀRKLU MUIŽAS PARKĀ

09.09.2022
MĀRČA AUZIŅA SAJŪTU KONCERTS KĀRKLU MUIŽAS PARKĀ
MĀRČA AUZIŅA SAJŪTU KONCERTS KĀRKLU MUIŽAS PARKĀ

Kārklu muiža un SIA “Studija BOO” aicina uz mūzikas un sajūtu parka atklāšanas koncertu muižas parkā kopā ar MĀRCI AUZIŅU.

Apmeklētājus apburs skaistās balss īpašniece no Jelgavas MADARA BUŠKEVICA kopā ar piantistu EDGARU JASU. Viņi ieskandinās parku ar sajūtu un noskaņu dziesmām. Vakara kulminācijā uz skatuves kāps viens no labākajiem ģitāristiem Latvijā, jeb ģitāras virtuozs MĀRCIS AUZIŅŠ un visus klātesošos savaldzinās ar skaistu ģitāras spēli. Par fona mūziku rūpēsies DJ MAREKS AMERIKS, kurš spēlēs uz vinila platēm, radot īpašu dziesmu skanējumu.

Lai apmeklētājiem būtu vizuāls baudījums, pasākumu vides radīšanai tiks izmantotas lampiņas un citi dekori, kas paspilgtinās noskaņu muižas parkā.  Kārklu muižas dīķis būs pieliets ar gaismām, kuras izstaros laivas. Tie apmeklētāji, kuri ieradīsies ātrāk, varēs izmantot ērtos solus un izveidotās atpūtas zonas.

Aicinām apmeklētājus ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un paņemt līdz kādu pledu vai saliekamo krēslu, tādējādi parūpējoties par sev ērtu koncerta baudīšanu.

Pasākumu laikā būs iespēja baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Rūpējoties par apkārtējo vidi, dzērieni būs pieejami depozīta glāzēs. Norēķināties varēs gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm.

Koncerta biļetes varēs iegādāties arī pasākumu vietā pie ieejas. Cena EUR 25.00 (norēķināties varēs gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm).

Koncerta ieeja paredzēta vienu reizi (nevarēs staigāt iekšā un ārā).

SVARĪGI! Tev ir iespēja iegādāties biļeti uz abām koncerta dienām (09.09. un 10.09) par īpašu cenu EUR 40.00 e-kasē, vai uz vietas 09.09. par summu EUR 50.00.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

NEDRĪKST IENEST:

Ēdienu un dzērienu, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citas aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus. Nedrīkst teritorijā iebraukt ar jeb kādu transporta līdzekli (skuteru, riteni utt., izņemot ar speciālajām atļaujām).

Pasākumu teritorijā iespējama novērošana. Pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka pasākumu laikā var tik fotografēts un filmēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls var tikt izmantots jebkādos nolūkos, arī komerciālos bez apmeklētāja atļaujas.

MĀRČA AUZIŅA SAJŪTU KONCERTS KĀRKLU MUIŽAS PARKĀ