Labdarības koncerts "Cilvēks Cilvēkam"

22.03.2020
Labdarības koncerts "Cilvēks Cilvēkam"
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Labdarības koncerts "Cilvēks Cilvēkam"

Informācija par labdarības koncerta "Cilvēks cilvēkam" pārcelšanu! 

Pateicamies par Jūsu izrādīto interesi un atbalstu "Fondam Līdzskaņa", iegādājoties biļeti uz koncertu "Cilvēks Cilvēkam"! Izvērtējot COVID-19 vīrusa radītos draudus Latvijā un pasaulē, iedzīvotāju drošības apsvērumu dēļ, organizatori ir pieņēmuši lēmumu koncertu pārcelt uz nenoteiktu laiku. 

Atbilstoši LR Patērētāju tiesību aizsardzības likumam nepārvaramas varas situācijā (šai gadījumā valstī izsludinātā ārkārtējā situācija saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību) iepriekš iegādātās biļetes uz koncertiem būs derīgas uz pārcelto pasākumu un pasākumu rīkotājiem nauda par biļetēm nav jāatmaksā. Gadījumā, ja koncertu nav iespējams pārcelt vai tas tiks atcelts, iespēju robežās patērētājiem tiks piedāvāts apmeklēt citu līdzvērtīgu organizatora rīkotu pasākumu vai arī tiks atmaksāta nauda par iegādātajām biļetēm. Aicinām sekot  līdzi www.lidzskana.lv vai fonda Facebook lapā, par jaunā datuma izziņošanu. 

--------------

“Fonds Līdzskaņa” virzītājspēks ir cilvēks. 

Cilvēks - mūziķis, kuram ir bagāta iekšējā pasaule. Cilvēks, kuram radošas izpausmes ir tikpat pašsaprotamas kā elpošana. Cilvēks, kuram ir, ko stāstīt, un kurš savā stāstā dalās ar citiem.

“Fonds Līdzskaņa” aicina uz labdarības koncertu “Cilvēks Cilvēkam” 22. martā, plkst. 15:00, Mārupes Kultūras namā, Daugavas ielā 29. 

Koncertā sirdssiltas dziesmas izpildīs Arnis Mednis, Atis Zviedris, Rihards Zaļupe, Kārlis Auzāns, Katrīna un Laima Dimantas, Ira Dūduma, Elizabete Vētra, Didzis Bardo, Anete Zviedre, Jānis Miltiņš, Jānis Bērziņš, Edgars Rakovskis un Herberts Blumbergs. 

Koncertu vadīs Ira Dūduma un Kristaps Rasims. 

Visi par biļetēm iegūtie līdzekļi nonāks “Fonds Līdzskaņa” sociāli radošās nometnes organizēšanai šī gada septembrī. 

Šogad jau ceturto reizi “Fonds Līdzskaņa” organizēs sociāli radošo vasaras nometni. Nometnes galvenais mērķis ir sniegt iespēju tiem mūziķiem, kas veselības stāvokļa, invaliditātes un citu apsvērumu dēļ vairs nav aktīvi mūzikas industrijā, tikties ar kolēģiem un darīt savu sirdslietu – muzicēt. Koncertā tiks atskaņotas dziesmas, kas tapušas iepriekšējās radošajās nometnēs un tām ir īpaša misija – visi ienākumi no dziesmu atskaņošanas tiek novirzīti palīdzības sniegšanai. 

“Fonds Līdzskaņa” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas sniedz finansiālu vai praktisku atbalstu Latvijas mūziķiem, kuri saskārušies ar dažādām problēmām, un paši, diemžēl, tās atrisināt nevar. 

Kopš fonda dibināšanas ir palīdzēts jau 17 dažādiem mūziķiem un viņu ģimenēm – Aleksandram Šlujevam, Valdim Atālam, Robertam Gobziņam, Dainim Dobelniekam, Rolandam Balodim-Ūdrim jeb Ūdrītim, Ģirtam Koknēvičam, Raitim Viļumovam, Ingai Puhovai, Sondrai Zaļupei, Valdai Rudzītei, Guntaram Muceniekam un citiem. Vairāk par fondu: www.lidzskana.lv.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam vecāku pavadībā ieeja pasākumā ir bez maksas.

Koncerts tapis ciešā sadarbībā starp Mārupes Kultūras namu un “Fonds Līdzskaņa”.

Informējam, ka pasākuma norises laikā notiks fotografēšana un videomateriālu satura veidošana ar mērķi nodrošināt informācijas pieejamību sadarbības, atbalsta veicināšanai masu medijos, internetā vai televīzijā neierobežotu laiku, neaizskarot Jūsu tiesības, cieņu un godu.

Labdarības koncerts "Cilvēks Cilvēkam"