Koncerts un izstāde - "Visas Taisnības"

02.03.2018 - 04.03.2018
Koncerts un izstāde - "Visas Taisnības"
Koncerts un izstāde - "Visas Taisnības"

Projekts “Visas taisnības” ir muzikālās jaunrades projekts - koncerts un izstāde, kas atainos Raimonda Paula un Imanta Ziedoņa satikšanos septiņdesmito gadu nogalē no jauna skatu punkta.

Koncertā uzstāsies I.Ziedoņa fonda “Viegli” mūziķi un draugi: Goran Gora, Jānis Strapcāns, Renārs Kaupers, Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, Edavārdi, Elizabete Vētra, u.c. Projekta mūzikālā apvienība — mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta piešķīruši pavisam jaunu skanējumu Raimonda Paula dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Imanta Ziedoņa muzeja organizētajā izstādē atspoguļosies multimediāls skatījums uz kultūru 20. gadsimta septiņdesmito gadu otrajā pusē,  kad tapis Raimonda Paula dziesmu cikls ar Imanta Ziedoņa vārdiem. Izstādes saturu veido Imanta Ziedoņa muzeja un pieaicināto pētnieku komandas atklājumi par Imanta Ziedoņa un Raimonda Paula daiļradi un būtiskākajiem laikmeta kontekstiem literatūrā, mūzikā, kino un kultūrā kopumā.

Koncerti norisināsies 2., 3. un 4. martā RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Durbes ielā 4, Rīgā. Koncerta sākums 20:00. 

Izstāde būs pieejama koncertu norises dienās bez maksas no 12:00 – 18:00.

Koncerta apmeklētājus aicinām ierasties uz koncertu, sākot no 18:00, lai būtu iespēja apskatīt arī izstādi.

 

Organizē: Imanta Ziedoņa muzejs

Vairāk informācijas: ziedonamuzejs.lv

Koncerts un izstāde - "Visas Taisnības"