Koncerts kukurūzas laukā - Melo-M

23.07.2022
Koncerts kukurūzas laukā - Melo-M
Datums Norises vieta Laiks Cena  
sestdiena 23. Jūl
"Neaizmirstulītes", Tadaiķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3401 (56.599595, 21.278860) 20:00 55,00 - 700,00 EUR Pirkt
sestdiena 23. Jūl
"Neaizmirstulītes", Tadaiķu pag., Dienvidkurzemes nov., LV-3401 (56.599595, 21.278860)  20:00
55,00 - 700,00 EUR
  Pirkt
Koncerts kukurūzas laukā - Melo-M

Muzikālo vakaru koncepts “Luxury Village party” kukurūzas laukā aicina atmodināt sajūtas un novērtēt dabas ilgtspēju

Lai popularizētu kvalitatīvu, videi draudzīgu un ilgtspējīgu dzīvesveidu savienojumā ar lauku romantiku un šarmu, Dienvidkurzemē ir radīts jauns muzikālu vakaru koncepts “Luxury Village party”. Koncerti dažādām gaumēm norisināsies unikālā vidē – iekoptā kukurūzas laukā, lai ikviens apmeklētājs šajos vakaros spētu baudīt kontrastus un pretmetus. Pasākuma atmosfēra veidota tā, lai ērti būtu visiem - gan tiem, kas sēdēs no svaigi pļauta siena gatavotos krēslos, gan tiem, kas atlaidīsies elegantos un mīkstos dīvānos. Vasarā, laikā, kad gaiss smaržo pēc nobriedušas labības, gardiem āboliem, vakaros san’ sienāži, ir īstais laiks svinēt dzīvi pa īstam.

23. jūlijā Kukurūzas lauku ar čellu skaņām pieskandinās grupa Melo–M ar koncertprogrammu “Best of the Best”

Trio sastāvā muzicē trīs akadēmiski trenēti mūziķi – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls. Melo-M izvēlētais interpretāciju materiāls ir ļoti dažāds – popmūzika, rokmūzika, tautas mūzika, klasika un arī mūsdienu akadēmiskā mūzika. Čellu trio uzstājies kopā ar daudziem starptautiski atzītiem mūziķiem, kā arī koncertējis un guvis atzinību daudzās pasaules valstīs. Melo-M īpašais šarms – tā ir spēja apvienot akadēmiskās mūzikas pamatus, virtuozu izpildījumu, rokmūzikas atraktivitāti un pašiem savu stilu.

Pasākuma vides radīšanai tiks izmantotas dekorācijas no dabas materiāliem vai otrreiz pārstrādājamiem izejmateriāliem, tādējādi paildzinot to mūžu un ilgtspēju. Uzkodu servēšanai tiks speciāli piemeklēti dabas materiāli, savukārt dzērienus varēs baudīt no izturīga stikla glāzēm. Siena ballītes, kuras pasākuma laikā pārtaps par ērtiem dīvāniem, tiks sagatavotas no saimniecības pļavās augušās zāles, turklāt ziemas laikā šīs pašas siena ballītes tiks izbarotas saimniecības aitu ganāmpulkam.  Pasākumā vietu skaits būs ierobežots, lai saglabātu pasākuma neaizmirstamo šarmu, intimitāti un unikalitāti.

 

SVARĪGI!

Lai nodrošinātu iespēju, ka viena kompānija var baudīt pasākumu pie viena galdiņa, lūdzam, iegādājoties biļetes, izvēlieties, cik personām būs nepieciešams galdiņš un cik liela kompānija būsiet, izvēloties personu skaitu pie biļešu iegādes, kā rezultātā kāds no Jūsu kompānijas būs atbildīgais par biļetes iegādi. 

Cenā iekļauts vīns un uzkodas.

Lūgums rakstīt uz info@ekase.lv, ja Jūsu kompānijā ir veģetārieši vai vegāni, lai varam īpaši parūpēties par Jūsu uzkodu plati.

Koncerta ilgums 3 stundas.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas.

Apmeklējot pasākumu nav vēlams līdzi ņemt dzīvniekus.

Pasākuma norises vieta: Dienvidkurzemes novads, Tadaiķu pagasts, saimniecība “Neaizmirstulītes”.  P112, GPS koordinātas 56.599595, 21.278860

Koncerts kukurūzas laukā - Melo-M