Kārklu muižas parkā SAMANTA TĪNA pie taustiņiem Haralds Stenclavs

10.09.2022
Kārklu muižas parkā SAMANTA TĪNA pie taustiņiem Haralds Stenclavs
Kārklu muižas parkā SAMANTA TĪNA pie taustiņiem Haralds Stenclavs

Kārklu muiža un SIA “Studija BOO” aicina uz mūzikas un sajūtu parka atklāšanas koncertu muižas parkā kopā ar spēcīgās balss īpašnieci SAMANTU TĪNU. Parks ierībēs jaunās skaņās.

Par mūziku, atmosfēru rūpēsies DJ, radio personība TOMS GRĒVIŅŠ.

Karstus ritmus ieskandinās bungu pavēlnieks REINIS REĶIS. Šie ritmi Tev ļaus izjust adrenalīnu un iedos enerģiju, sagaidot uz skatuves uzkāpjam šarmanto dziedātāju SAMANTU TĪNU. Viņas balss, šarms un enerģija apburs ikvienu.

Lai apmeklētājiem būtu vizuāls baudījums, pasākumu vides radīšanai tiks izmantotas lampiņas un citi dekori, kas paspilgtinās noskaņu muižas parkā.  Kārklu muižas dīķis būs pieliets ar gaismām, kuras izstaros laivas. Tie apmeklētāji, kuri ieradīsies ātrāk, varēs izmantot ērtos solus un izveidotās atpūtas zonas.

Aicinām apmeklētājus ģērbties atbilstoši laika apstākļiem, ņemot līdz kādu pledu vai saliekamo krēslu, tādējādi parūpējoties par sev ērtu koncerta baudīšanu (vietu skaits uz soliem ierobežots).

Pasākumu laikā būs iespēja baudīt gardus ēdienus un dzērienus. Rūpējoties par apkārtējo vidi, dzērieni būs pieejami depozīta glāzēs. Norēķināties varēs gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm.

Koncerta biļetes varēs iegādāties arī pasākumu vietā pie ieejas. Cena EUR 35.00 (norēķināties varēs gan ar skaidru naudu, gan ar maksājumu kartēm).

Koncerta ieeja paredzēta vienu reizi (nevarēs staigāt iekšā un ārā).

SVARĪGI! Tev ir iespēja iegādāties biļeti uz abām koncerta dienām (09.09. un 10.09) par īpašu cenu EUR 40.00 e-kasē, vai uz vietas 09.09. par summu EUR 50.00.

Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja ir bez maksas.

NEDRĪKST IENEST:

Ēdienu un dzērienu, šaujamieročus, asus priekšmetus, pirotehniku, bīstamas vielas un priekšmetus, motocikla ķiveres, skeitborda dēļus un citas aktīvā sporta piederumus, dzīvniekus. Nedrīkst teritorijā iebraukt ar jeb kādu transporta līdzekli (skuteru, riteni utt., izņemot ar speciālajām atļaujām).

Pasākumu teritorijā iespējama novērošana. Pasākumu apmeklētājs piekrīt, ka pasākumu laikā var tik fotografēts un filmēts kā pasākuma apmeklētājs. Šāds materiāls var tikt izmantots jebkādos nolūkos, arī komerciālos bez apmeklētāja atļaujas.

Kārklu muižas parkā SAMANTA TĪNA pie taustiņiem Haralds Stenclavs