Improvizācija mūzikai

01.02.2019
Improvizācija mūzikai
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Improvizācija mūzikai

“Vienreizējs Vakars” un “Fonds Līdzskaņa” ielūdz uz labdarības vakaru “Improvizācija mūzikai” 1. februārī, plkst. 20.00, Koka Rīga (Krāsotāju ielā 12). 

Par smaidu klātesamību vakara laikā rūpēsies Improvizācijas teātris “Spektrs” un mūziķi: Atis Zviedris, Rihards Zaļupe, Katrīna Dimanta, Laima Dimanta, Ira Dūduma, Elizabete Vētra u.c.

Vakara vadītājs: Andris Kalniškāns

Visi par biļetēm iegūtie līdzekļi nonāks “Fonda Līdzskaņa” rīcībā, 2019. gada vasaras sociālās radošās nometnes organizēšanai. Nometnes mērķis ir pulcēt nelaimē vai grūtībās nonākušos mūziķus un šobrīd aktīvos mūziķus, lai kopā radītu jaunus skaņdarbus, gleznotu, iegūtu jaunas zināšanas psihologu vadītās lekcijās un vienkārši būtu līdzās. 

“Fonds Līdzskaņa” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas atbalsta nelaimē vai grūtībās nonākušus mūziķus, kuri devuši pienesumu Latvijas mūzikas nozarei. Divu gadu pastāvēšanas laikā, fonds palīdzējis tādiem sabiedrībā iemīļotiem māksliniekiem, kā Dainis Dobelnieks, Rolands Balodis–Ūdris, Aleksandrs Šlujevs, Valdis Atāls, Roberts Gobziņš un citi.

“Vienreizējs Vakars” ir kulturāli izklaidējoša jautru atpūtas vakaru sērija, kas apvieno stand-up, improvizācijas teātra, ilūziju, mūzikas un citus žanrus.

Improvizācija mūzikai