Fonda "Viegli" Ziemassvētku koncerti "No patikšanas uz patikšanu"

10.12.2017 - 12.12.2017
Fonda "Viegli" Ziemassvētku koncerti "No patikšanas uz patikšanu"
Fonda "Viegli" Ziemassvētku koncerti "No patikšanas uz patikšanu"

Fonda “Viegli” Ziemassvētku koncerti “No patikšanas uz patikšanu"

Laime sastāv no mirkļiem. Sēdi jūras krastā un nez no kā sajūties laimīgs. Arī patikšana ir tāds pats reizēm nesaprotamas un negaidītas laimes mirklis. Stāvi uz skatuves, dziedi un it kā no nekā jūti, ka tev patīk. Patīk šie cilvēki, kuri ir atnākuši. Patīk tavi skatuves biedri (ar kuriem pus pudu sāls jau esi kopā apēdis) un patīk dziesmas, kuras skan. Bet patikšanas mēdz būt dažādas. Vienam - māte, otram - meita. Vienam - Kalniņš, otram - Pauls. Bet, ja pa vidu ir "viegla" patikšana, tad visam būtu jābūt kārtībā!

Jau septīto gadu aicinām Jūs uz Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” Ziemassvētku koncertiem Dzelzceļa muzejā, Rīgā, 10., 11. un 12. decembrī. 

Koncertos skanēs skaistākās fonda “Viegli” dziesmas, kā arī jaunas dziesmas, kuru mūzikas autori ir Imants Kalniņš un Raimonds Pauls.  Uzstāsies fonda “Viegli” mūziķi - Renārs Kaupers, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars), Jānis Strapcāns, kā arī fonda “Viegli” draugi un atbalstītāji. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var būt mainīgs.

Kā katru gadu, gaidām Jūs jau stundu pirms pasākuma, lai kopīgi veidotu un baudītu draudzīgu atmosfēru – satiekoties Ziedoņa muzeja bibliotēkā, veldzējoties ar kluba "Piens" dzērieniem, baudot "Lielezera" piparkūkas un iegādājoties visvieglākās Ziemassvētku dāvanas.

 Ikgadējie fonda “Viegli” Ziemassvētku koncerti "No patikšanas uz patikšanu"

Kad? 2017. gada 10. decembrī (svētdiena),11. decembrī (pirmdiena) un 12. decembrī (otrdiena)

Cikos? 10. decembrī koncerti sāksies 12.00,16.00 un 20.00, 11. decembrī un 12. decembrī – 19.00 (ieeja 1 stundu pirms koncerta sākuma)

Koncerta ilgums: aptuveni 1 stunda un 45 minūtes

Kur? Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Koncerta apmeklētājiem ir pieejamas tikai stāvvietas. Uz pasākumu nav iespējams nopirkt sēdvietas. 

Bērniem papildus būs iespēja radoši izpausties Zinātkāres centrā ZINOO un Ziedoņa muzeja bibliotēkā.

Vecuma ierobežojumi: Biļete jāpērk bērniem sākot no 7 gadu vecuma. 

Kas jāņem līdzi? Adreses labiem draugiem, kuriem jānosūta Ziemassvētku sveicieni, un skaidra nauda Imanta Ziedoņa dienasgarāmatas “No patikšanas uz patikšanu” iegādei, skaistajām pastkartēm ar māksliniece Ievas Krūmiņas dizainu, siltiem dzērieniem un kluba “Piens” uzkodām.

Biļešu cenas: Pirmās tirdzniecībā pieejamās biļetes maksās 17 Eur. Nākamās biļetes – 23 un 25 Eiro. 

Ģimenes biļete 2 pieaugušajiem un 2 bērniem (vecumā no 7-12 gadiem) – 41 Eiro (ierobežotā skaitā)

Bērnu biļete (vecumā no 7-12 gadiem) - 5 Eiro (ierobežotā skaitā)

Svarīgi: Koncerta norises vietā nav pieejama autostāvvieta.

Organizē: Imanta Ziedoņa muzejs 

Atgādinām, ka visi pasākuma ieņēmumi tiks ieguldīti Imanta Ziedoņa muzeja mērķu īstenošanai.

 

Fonda "Viegli" Ziemassvētku koncerti "No patikšanas uz patikšanu"