Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" lielkoncerts "Skrejceļš"

26.08.2022
Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" lielkoncerts "Skrejceļš"
Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" lielkoncerts "Skrejceļš"

Etno mūzikas grupa "Tautumeitas" aicina uz savu vasaras vienīgo lielkoncertu “Skrejceļš” 26. augustā Saulkrastos, Skultes ostā.

Jaunais albums "Skrejceļš" ir vēstnesis nebēdnīgai brīvībai, iedvesmai un radošam enerģijas sprādzienam, kas grupas iekšienē ir briedis jau kādu laiku. Lielkoncertā izskanēs grupas jaunā albuma dziesmas, kas tapušas sadarbībā gan ar grupas iemīļoto producentu Reini Sējānu, gan arī ar zviedru producentu Povelu Olsson, kurš ienesis pavisam svaigas vēsmas grupas skanējumā. Protams, neizpaliks arī iemīļotās dziesmas no pirmā albuma, kas aizkustina līdz saknēm un ļauj sajust prieku un lepnumu par to, kas mēs esam.

Saulkrasti dažām “Tautumeitu” dalībniecēm ir kļuvuši par mājām, tāpēc grupa priecājas, ka lielkoncerts notiks pavisam īpašā vietā. Skultes osta ikdienā ir slēgta teritorija. Tur notiek kuģu būvniecība, aktīvs kūdras un kokmateriālu eksports, tāpēc kuģi kursē nepārtraukti. Koncerta apmeklētājiem būs iespēja iepazīt maģisko ostas teritoriju un piedzīvot fantastisku festivāla atmosfēru tajā. Vakara gaitā gaidāmi gan viesmākslinieki, ar kuriem grupai ir izveidojusies radoša un sirsnīga sadarbība, gan šova elementi, gan arī iesildītājmākslinieki, lai vakars būtu visiem atmiņā paliekošs.

Vakara plāns:

18:00 Ieeja

19:00 Shakima Trio

20:00 The Coco'nuts

21:00 TAUTUMEITAS

 

Ukrainas māsas un brāļi, kuri šobrīd raduši patvērumu pie mums Latvijā, tiks mīļi gaidīti koncertā kā īpaši un dārgi viesi. Uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja par brīvu. Slava Ukrainai!

Дорогі наші сестри й брати з України, які знайшли прихисток у Латвії. Ми будемо раді вітати вас на концерті як особливих гостей. Для вас вхід безкоштовний — за вашими українськими документами. Слава Україні! Побачимось!

Koncerts notiek sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību, Saulkrastu kultūras centru un Skultes ostu.

Bērniem līdz 7 gadu vecumam un cilvēkiem ar invaliditāti 20% atlaide ievadot kupona kodu.

Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" lielkoncerts "Skrejceļš"