Dons. Es nāktu mājās.

14.08.2020
Dons. Es nāktu mājās.
Datums Norises vieta Laiks Cena  
piektdiena 14. Aug
Rīga (Daugavas stadions) 20:00 20,00 - 60,00 EUR Pirkt
piektdiena 14. Aug
Rīga (Daugavas stadions)  20:00
20,00 - 60,00 EUR
  Pirkt
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Dons. Es nāktu mājās.

Dons atgriežas ar līdz šim grandiozāko koncertu Daugavas Stadionā, 2020. gada 14. augustā. “Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus. Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons. 

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotie hiti, kā arī citi pārsteigumi un viesi. 

VIP sēdvietas biļete nodrošina atsevišķu ieeju un atsevišķu bāru. 

Pieejams VIP biļetes komplekts - VIP biļete + auto stāvvieta. Biļetes cena 100.00EUR. Komplekts pieejams no 12. septembra. 

Bērniem līdz 5 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI nepieciešams iegādāties biļeti “Cilvēks ar invaliditāti". Pavadonim, ja tāds nepieciešams, ir iespējams saņemt bezmaksas biļeti. Iegādājoties šādu biļeti internetā, bezmaksas biļeti būs iespējams saņemt pasākuma norises dienā, kasē, uzrādot pirkuma numuru. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti. Biļetes attiecas tikai uz Standarta ieejas biļetes zonu (Sektors - stāvvieta). Pavadoņa bezmaksas biļeti nav iespējams saņemt uz citām zonām.

CILVĒKIEM RATIŅKRĒSLĀ nepieciešams iegādāties biļeti  "Cilvēks ratiņkrēslā". Šāda biļete nodrošinās vietu ratiņkrēslu podestā. Pavadoņa biļetes noteikumi ir tādi paši kā CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI.

Iegādātās biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmās bez organizatora atļaujas (tai skaitā sociālajos kontos).

Koncerta apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Iegādājoties biļeti, pircējs piekrīt pasākuma apmeklēšanas noteikumiem. 

Biļetes pieejamas: 

T/C Spice info centrā, Mūzikas veikalā "RANDOMS", Latgales vēstniecībā GORS un Lielajā Dzintarā. 

eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība būs pieejama no 1.janvāra , 2020.gada. 

Pērkot biļetes internetā tiek piemērota eKase darījuma apstrādes komisijas maksa. 

Dons. Es nāktu mājās.