Dons. Es nāktu mājās.

01.07.2021
Dons. Es nāktu mājās.
Datums Norises vieta Laiks Cena Papildus informācija  
ceturtdiena 01. Jul
Rīga (Daugavas stadions) 20:00 20,00 - 60,00 EUR PĀRCELTS no 14.08.2020 uz 01.07.2021 Pirkt
ceturtdiena 01. Jul
Rīga (Daugavas stadions)  20:00
20,00 - 60,00 EUR
PĀRCELTS no 14.08.2020 uz 01.07.2021 Pirkt
Pieejama eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība
Dons. Es nāktu mājās.

Informācija par Dona koncertu "Es nāktu mājās" datuma maiņu! 

Šovasar Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ nebūs iespējams rīkot lielkoncertus, tāpēc ir pieņemts lēmums ļoti gaidīto 14. augusta koncertu “Es nāktu mājās” pārcelt uz 2021. gada 1. jūliju. Jau iegādātās biļetes būs derīgas uz koncerta jauno datumu. 

“Lai arī šobrīd piedzīvojam pavisam neparedzētus apstākļus un neziņas laikus visā pasaulē, manu klausītāju, mūziķu un darbinieku veselība un drošība vienmēr bija, ir un būs pirmajā vietā.  Diemžēl šovasar mums visiem nāksies iztikt bez un ilgoties pēc lieliem mūzikas notikumiem. Koncerti ir svētki, kurus vienmēr ļoti gaidu – šoreiz mums visiem nāksies tos gaidīt nedaudz ilgāk, taču esmu pārliecināts, ka mūsu atkalredzēšanās 2021. gadā būs vēl īpašāka, ” atzīst Dons.

------------------

Dons atgriežas ar līdz šim grandiozāko koncertu Daugavas Stadionā, 2020. gada 14. augustā. “Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus. Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku” - tā par gaidāmo koncertu saka Dons. 

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotie hiti, kā arī citi pārsteigumi un viesi. 

VIP sēdvietas biļete nodrošina atsevišķu ieeju un atsevišķu bāru. 

Pieejams VIP biļetes komplekts - VIP biļete + auto stāvvieta. Biļetes cena 100.00EUR. Komplekts pieejams no 12. septembra. 

Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā vecāku pavadībā bez maksas (neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI nepieciešams iegādāties biļeti “Cilvēks ar invaliditāti". Pavadonim, ja tāds nepieciešams, ir iespējams saņemt bezmaksas biļeti. Iegādājoties šādu biļeti internetā, bezmaksas biļeti būs iespējams saņemt pasākuma norises dienā, kasē, uzrādot pirkuma numuru. Pavadoņa biļete derīga tikai kopā ar biļeti cilvēkam ar invaliditāti. Pie ieejas koncertā jāuzrāda invalīda apliecība. Ja biļete cilvēkam ar invaliditāti tiek pirkta fizisko biļešu tirdzniecības vietās, tad kasieris izsniedz arī pavadoņa biļeti. Biļetes attiecas tikai uz Standarta ieejas biļetes zonu (Sektors - stāvvieta). Pavadoņa bezmaksas biļeti nav iespējams saņemt uz citām zonām.

CILVĒKIEM RATIŅKRĒSLĀ nepieciešams iegādāties biļeti  "Cilvēks ratiņkrēslā". Šāda biļete nodrošinās vietu ratiņkrēslu podestā. Pavadoņa biļetes noteikumi ir tādi paši kā CILVĒKIEM AR INVALIDITĀTI.

Iegādātās biļetes ir aizliegts izmantot kā balvas konkursos un zīmolu reklāmās bez organizatora atļaujas (tai skaitā sociālajos kontos).

Koncerta apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Iegādājoties biļeti, pircējs piekrīt pasākuma apmeklēšanas noteikumiem. 

Biļetes pieejamas: 

T/C Spice info centrā, Mūzikas veikalā "RANDOMS", Latgales vēstniecībā GORS un Lielajā Dzintarā. 

eKase+ biļešu otrreizējā tirdzniecība būs pieejama no 1.janvāra , 2020.gada. 

Pērkot biļetes internetā tiek piemērota eKase darījuma apstrādes komisijas maksa. 

Dons. Es nāktu mājās.