Bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” jubilejas koncerts “Knīpām un Knauķiem 50”

04.09.2021
Bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” jubilejas koncerts “Knīpām un Knauķiem 50”
Bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” jubilejas koncerts “Knīpām un Knauķiem 50”

Bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” jubilejas koncerts “Knīpām un Knauķiem 50”!

2021. gada 4.septembrī plkst. 13:00 Dzintaru Koncertzālē

 

Koncerta 1.daļā skanēs Knīpas un Knauķi “Zelta dziesmas” – populārākās dziesmas, sākot no pirmajiem ierakstiem skaņu platēs līdz pašām jaunākajām – starp tām būs Ēvalda Siliņa, Zigismunda Lorenca, Vitas Siliņas, Jāņa Ķirša, Andra Sējāna, Ērika Ešenvalda, Renāra Kaupera u.c. autoru dziesmas, bet koncerta 2.daļā Knīpas un Knauķi  izdzīvos fragmentus no Jāņa Lūsēna un Normunda Beļska izrādes "Īkstīte", Ilgas Reiznieces, Gata Gaujenieka un latviešu tautas dziesmu izrādes "Reiz bija", Vitas Siliņas un Antras Leines izrādes "Kazlēni un vilks", Andra Sējāna un Jāņa Ķirša Knīpas un Knauķi 40.jubilejas koncertprogrammas "Kāpiet iekšā, Knīpas un Knauķi būs priekšā", Renāra Kaupera un Andra Sējāna Knīpas un Knauķi 45.jubilejas koncertprogrammas "Dziedu vakaros un rītos", Andra Sējāna, Reiņa Sējāna un Ingas Cipes izrādes "Vilkam tāda dvēselīt'", kurus komponists Andris Sējāns sakārtojis skanīgos popūrijos.

 

 

Jubilāri Knīpas un Knauķi ansambļa dibinātājas Irēnas Veinbergas dotos grupu nosaukumus  “Zirņa bērni”, “Mazie Pīlēni”, “Lielie Pīlēni”, “Knīpas un Knauķi”, “Urdaviņas” gadu gaitā nomainījuši dziedošu putnu vārdos "Cīrulīši", "Strazdiņi", "Balodīši", "Žubītes", "Zīlītes", “Ķīvītes”, “Apodziņi”, "Cielaviņas", "Vālodzītes", "Zvirbulīši", "Irbītes", "Cālīši", "Mazputniņi" un savu 50 gadu jubileju svin kopā ar vadītājām Jonitu Štomu, Sanitu Sējāni un Edīti Putniņu.

 

Koncertā piedalīsies Knīpas un Knauķi  komponisti un lieldraugi Andris Sējāns un Jānis Ķirsis, solisti Nauris Indzeris, Andris Sējāns, Sanita Sējāne, Laura Štoma.

Koncerta režisore un scenārija autore Inga Cipe. Horeogrāfe Sanita Sējāne un Inga Cipe.

 

Koncertu rīko biedrība “Knīpām un Knauķiem”. Atbalsta Rīgas dome.

Bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas, neaizņemot papildus sēdvietu.

 

Koncertu varēs apmeklēt pieaugušie ar Covid-19 vakcinācijas un pārslimošanas sertifikātiem vai testēšanas sertifikātiem, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus. Bērniem līdz 12 gadu vecumam nav jāveic Covid-19 testi. Bērniem, kuri sasnieguši 12 gadu vecumu, jāspēj uzrādīt Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikāts (negatīvs rezultāts 48 stundu laikā pirms pasākuma veiktam Covid-19 testam, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, vai negatīvs rezultāts 6 stundu laikā pirms pasākuma veiktam SARS-CoV-2 antigēna testam).

Bērnu vokālās studijas “Knīpas un Knauķi” jubilejas koncerts “Knīpām un Knauķiem 50”