Festivāls “ROCKTAGONS”

17.08.2024 - 16:00

Biļetes

Nosaukums Cena Skaits
Ieejas biļete 15,00 EUR

Biļete + Biļetes apdrošināšana

Nosaukums Cena Skaits
bundle_ticket
Ieejas biļete + BIĻETES APDROŠINĀŠANA 16,80 EUR

Iepazīsti jaunās rokgrupas festivālā “Rocktagons”

17. augustā kvartālā “Masti” Ozolniekos notiks pirmais festivāls “Rocktagons”, kurā iepazīties ar Latvijas roka un metālmūzikas jauno paaudzi un piedalīties klinšu kāpšanas aktivitātēs. Festivāla īpašie viesi būs grupas “Huskvarn” un “Laime Pilnīga”.

“Rocktagons” programmā ir septiņas jaunas grupas - “De Speakable” spēlē rokmūziku, pie kuras var labi dejot. “Apnika Panika” izpilda melodisku metālu. “The Tunes” ir alternatīvā roka grupa. “Garu Pagrabs” spēlē smago metālu un dzied par eksistenciālām tēmām. “Ambedo Act” ir alternatīvā roka grupa ar progresive ietekmi. “Blind Shapes” spēlē smago roku. “Askin” spēlē mūsdienīgu roku ar elektroniskās mūzikas ietekmi un sievieti vokālisti. 

“Šīs grupas vēl ir mazpazīstmas, bet tās jau spēlē labu mūziku, tādēļ festivāls “Rocktagons” ir kā aicinājums klausītājiem atbalstīt savējos, lai klausītāju loks top plašāks! Festivālā uzstāsies arī leģendārie un sevi jau pierādījušie - grupas “Huskvarn” un “Laime Pilnīga”,” saka Jānis Bukums, Latvijas Rokmūzikas asociācijas pārstāvis.

Pasākums notiks kvartālā “Masti”, kas atrodas Ozolnieku ezera krastā un piedāvā dažādas aktīvās atpūtas iespējas, gan iespēju ieturēt gardu maltīti. “Rocktagons” laikā notiks klinšu kāpšanas sacensības. Pasākumā sarunas uzturēs Einārs Zalcmanis.

Ieeja festivālā no plkst. 14, sākums plkst. 16.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja būs bez maksas.
Adrese:  Kopielā 3, Ozolnieki, Jelgavas novads.